Voodoolab USA Dingbat MEDIUM s napáječem Pedal Power 4x4 Pedalboard 22"x13.5"(56x35cm) a Gig Bag

8 900 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Lehký hliníkový pedalboard v tašce z balistickeho nylonu s Pedal Power 4x4 napáječem.

Pedalboard vyrobený z amerického leteckého lehkého hliníkového plechu 6061-T6 Aluminum a vybavený skvělým napáječem Pedal Power 4x4. VoodooLab Dingbat MEDIUM pedalboard je řešením pro hráče, kteří potřebují vysoce kvalitní pedalboard pro své cesty. Je speciálně navržen pro přimontování populárních napáječů VoodooLab pomocí dodávaných kolejniček, které jsou součástí balení. Pedalboard je extrémně odolný díky použitému materiálu. Je dodáván v odolné vypolstrované tašce z balistického nylonu, která má dost místa pro pedály. 

 

Výborná konstrukce

To co je navrženo pro neustálou zátěž ji musí také vydržet. Pokud na pedalboardu neustále stojíte, pak oceníte pevnou a odolnou konstrukci. Tu zajišťuje letecký hliník a jeho skvělá stabilita. Patrová konstrukce je výborná pro uložení kabelů pod pedály a jejich urovnání a správu. V balení jsou kolejnice pro přidělání napaječe.

 

Vysoce kvalitní taška

Gigbag je vyroben z vysoce odolného balistického nylonu. Je výborně vypolstrován a vybaven odolnými YKK zipy. Polstrování chrání efekty před každým běžným nárazem a drží je na pedalboardu při přepravě. Taška je vybavena pevným uchem a také pásem pro nošení na rameni.

 

Pedal Power 4x4

Nejlepší kombinace možností a ceny pro napájení efektů. Profesionálně odstíněný bez jakýchkoli vazeb. Skvělé odvádění tepla pro dlouhý výkon v zapnutém stavu a životnost. Pomocí kabelů dodává 9, 18 i 24V.

  

Voodoo Lab Dingbat Medium Pedalboard:

  • Chytře navržená velikost pro umístění pedálů běžných rozměrů
  • Odolná taška
  • Pedalboard vyroben z odolného leteckého hliníku
  • Patrová konstrukce pro umístění kabelů mimo oblast nášlapu
  • Velikost roštu 56x35cm
  • Kolejnice pro přidělání napáječe součástí balení