Shop s hudebními nástroji

Visa MasterCars Discover PayPalO Rockster Music

My v rockster

Milujeme hudbu a to jak se dělá. Víme už dlouho, že nestačí pár drátů na kytaře a nový hit je na světě. Je to dřina a chce to správné ladění nástroje i naladění toho, kdo ten nástroj drží v ruce. Rockster Music tomu může přispět správným mixem nástrojů, které se těžko hledají a občas také těmi, které se nedají jinde ani sehnat. Jsme součástí velmi úzkého řetězce obchodů MusicMan Premier Dealer Network a nástroje, které u nás visí se stávají již v době výroby sběratelskými kusy.

My stojíme nekde uprostřed příběhu, do kterého vy dáváte talent a u nás najdete potřebný hardware, kterému dříve vtiskly duši lidé s talentem na design, zvuk, materiál a jeho perfektní zpracování.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho co potřebujete, co hledáte a někdy i toho o čem zatím ani nepřemýšlíte. A to děláme již více než 20 let.

 

Milan a Michaela, démoni hudby a skladu

Děkujemě Simplii, dodavatelům nástrojů, Ernie Ballu, designerům, Tondovi Rauerovi, InTimu a celému teamu.

 

 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.