724 374 127(po-pá 11-13 a 14-18, so 11-13)

My v Rockster Music 

Milujeme hudbu a to jak se dělá. Víme už dlouho, že nestačí pár strun na kytaře a nový hit je na světě. Je to dřina a chce to správné ladění nástroje i naladění toho, kdo ten nástroj drží v ruce. Rockster Music tomu může přispět správným mixem nástrojů, které se těžko hledají a občas také těmi, které se nedají jinde ani sehnat.

Premier Dealer Network

Jsme součástí velmi úzkého řetězce obchodů MusicMan Premier Dealer Network. Nástroje, které u nás najdete se stávají již v době výroby sběratelskými kusy. Vždy se jedná o limitovaný počet vyrobených nástrojů v konfiguraci, která se nebude opakovat a je vždy špičkou umění výroby kytar. Hledejte na e-shopu nástroje ze série Premier Dealer Network nebo si je objednejte ještě před zadáním do výroby. Informace o nové sérii je možné získat pouze přes Rockster Music Melodický Newsletter.

Pokračování

My stojíme někde uprostřed příběhu, do kterého vy dáváte talent a u nás najdete potřebný hardware, kterému dříve vtiskly duši lidé s talentem na design, zvuk, materiál a jeho perfektní zpracování. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho co potřebujete, co hledáte a někdy i toho o čem zatím ani nepřemýšlíte. A to děláme již více než 20 let. 

Poděkování

Děkujemě Simplii, dodavatelům nástrojů, Ernie Ballu, designerům, Tondovi Rauerovi, In-Time Shippingu a celému teamu.

 

Milan a Michaela

Rockster Music