724 374 127(po-pá 11-13 a 14-18, so 11-13)

MusicMan Custom Shop nástroje se vyrábí v edicích BFR - Ball Family Reserve, Anniversary a PDN - Premier Dealer Network.

 MusicMan Premier Dealer Network

Premier Dealer Network

Exklusivní limitované edice nástrojů, které předvádí tu nejvyšší kvalitu ve zpracování materiálů, skvěleho talentu designérů a technologií zpracování. Každá edice z řady Premier Dealer Network je něčím jedinečná. Jde o použité materiály na tělo nebo krk, jedinečnost použité technologie na získání jedinečných parametrů nástroje, použitá barva a povrchové zpracováná atd.

Navíc se žádná taková kombinace nebude již nikdy opakovat a nástroj se již ve chvíli své výroby stává sběratelskou raritou. Vyhlášený model je možno objednávat pouhý jeden měsíc a žádné další objednávky pou uzavření tohoto okna již nejsou přípustné. 

PDN nástroje jsou distribuovány přes vybranou mezinárodní skupinu high-end dealerů s jedinečnou šancí nabízet tyto speciální nástroje.

Nezapomeňte se zapsat do Melodického newsletteru pro nejnovější informace o nových modelech v této edici. 

 

Ball Family Reserve

Nástroje vyznačující se použitím exkluzivních speciálně vybraných materiálů té nejvyšší kvality jako je mahagon, Pau Ferro, vybíraný očkovay javor, Hawaiian Koa atd. Káždý nástroj má speciální značení vyvedené v perleti na hmatníku nástroje a každý nástroj má speciální číslovaný certifikát s vlatnoručním podpisem Sterlinga Balla. 

 

Anniversary

K výročím firmy nebo výročí výroby určitého modelu MusicMan vyrábí také daný rok výroční modely. Po skončení výroby se již daný typ nikdy nevyrábí a je velmi ceněný díky své vyjímečnosti.

Dostupné MusicMan Custom nástroje ZDE.