Raw Vintage RVS 112 Pure Steel Saddles - Fender USA typ 11.2mm

Ušetříte - 94 Kč 1 785 Kč

Skladem V pondělí 22. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

RVS-112 (11.2mm / 0.441 inch Pitch "Fender USA" type)

Toto je odpověď na věčné dilema kytaristů , kteří milují své oblíbené " vintage " kytary.. " Co se stane jestliže se mi zlomí mé sedlo na kobylce přes kterou jde struna ?? Je možné vyměnit?? Ztratí můj nástroj svůj osobitý zvuk a originální vzhled ?? Problém dnešní výroby mechanik je ,že se používá rozdílný , většinou levnější materiál. Většina výrobců používá poniklovanou měď nestálé tvrdosti a to je důsledkem , že nástroj ztrácí svůj charakter a dochází se zničení mechanik!

Vintage hráči je čas oslavovat !! Představujeme Vám RAW Vintage "Čistá ocel " . Analyzovali jsme molekulární vrstvu originálních "vintage " sedel z 50 - tých let a přišli jsme na speciální formuli reprodukující přesnou kovovou strukturu z 50 tých let.  Využili jsme úplně stejných praktik při výrobě, niklové pokrytí jsme nanesli přímo na ocelové tělo.Tento postup zajistí pevný  a shodný "vintage" tón na který jste zvyklí u svého nástroje.

James Tyler  / majitel a výrobce Tyler Guitars /

Opravdu velmi dlouho jsem hledal sedla nejvyšší kvality , která by nezměnila můj kytarový zvuk.. Toto je to pravé řešení RVS 108 . Všechny mé signované  modely se pyšní tímto zázrakem !! 


 

Související produkty