iSP Technologies USA - Hum Extractor + Decimator G - efekt pro redukci šumů - 1ks

Ušetříte - 893 Kč 13 997 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Eliminátor šumů a ruchů od iSP Technologies. 

HUM Extractor s Decimator G

Ultimate Noise Reduction Pedal od ISP

Bez ohledu na to, jak hlučná je vaše kytarová souprava, díky pedálu ISP Technologies Hum Extractor bude bez rušivých šumů. Tento dvoukanálový systém redukce šumu se může pochlubit jak vysoce kvalitním odlučovačem šumu, tak potlačením šumu Decimator X, což mu umožňuje odstranit celou škálu zvukových artefaktů ničících signál. Stejně jako modely Decimator G-String od ISP, Hum Extractor sleduje přímo signál vaší kytary -  nedochází tak k nechtěnému potlačení a ořiznutí chtěného signálu a not, když přepnete z vysokého gainu na čisté tóny. A každý parametr tohoto pedálu je nastavitelný, což vám umožňuje přizpůsobit pedál vašemu vybavení a aplikaci. Zaručuje zároveň očekávatelný výsledek. Hum Extractor je nově vyvinutým pedálem redukce šumu od ISP Technologies. A vzhledem k dosavadním úspěchům ISP na této frontě to říká hodně! Pokud chcete ke svému kytarovému vybavení přidat systém potlačení šumu na profesionální úrovni, pak je Hum Extractor ta správná volba.

Dvoukanálový design poskytuje vynikající kopírování nástroje

Dvoukanálový design Hum Extractoru vám dává možnosti využití a univerzálnost smyčkové brány Decimatoru, přičemž je stále samplován přímým výstupem vaší kytary. To znamená, že můžete vložit Hum Extractor například do efektové smyčky vašeho zesilovače, abyste odfiltrovali hluk ze všeho před výkonovým zesilovačem a reproduktory - dirt boxy, vintage efekty a dokonce i předzesilovačovou sekci vašeho lampového zesilovače - a absolutně vyhladit nežádoucí hluk. To dává Hum Extractor vynikající sledování nástrojů pro country i metal a intenzivní redukci šumu pro náročné studiové aplikace.

Široká škála ovládacích prvků pro maximální konfigurovatelnost

ISP Hum Extractor obsahuje širokou škálu ovládacích prvků, které vám umožní doladit systém redukce šumu podle vašeho vybavení. Knoflík zesílení vstupu a měřič úrovně vstupu chrání před signály, které jsou nežádoucí, zatímco přepínač referenční úrovně + 4 dB / -10 dB a indikátor Loop Clip usnadňují přizpůsobení úrovně pedálu vašemu zesilovači a dalšímu zařízení. Knoflíky Separate Hum Extractor a Decimator Threshold přizpůsobují míru zpracování pro každý typ redukce šumu, zatímco přepínač HX Position vám umožňuje zvolit, kam chcete umístit extrakci šumu pedálu - přímo za kytaru nebo do efektové smyčky. Hum Extractor je jedním z nejpokročilejších pedálů redukce šumu.

Technologie Decimator X nabízí ultra-transparentní výkon

Pokud hrajete přes zesilovač s vysokým gainem, pak mohou být řešení potlačení šumu frustrující. Typické šumové brány usekávají váš signál, zatímco sofistikovanější digitální možnosti mohou váš tón také poškodit. Díky technologii Decimator X se Hum Extractor vyhne oběma těmto předvídatelným problémům. Využívá vektorovou integraci, která vám dodá bezchybné adaptivní časování uvolnění signálu. Výsledkem jsou plynulé verze bez ohledu na váš herní styl. Bleskově rychlá staccata, sustainová leggata. S Hum Extractorem na pedalboardu neuslyšíte nic jiného než ticho mezi vašimi krátkými riffy a useknuté fráze se stanou minulostí.

  • Obsahuje průhledný extraktor brumu a potlačení šumu Decimator X do jediného pedálu
  • Skladby přímo ze signálu vaší kytary
  • Hum Extractor využívá dynamický filtr a klesající expandér pro krátkou práci 50Hz nebo 60Hz brumu (volitelné)
  • Potlačení šumu Decimator X vyhovuje rychlým staccatovým riffům i dlouhým, vytrvalým frázím
  • Ovladač vstupního zesílení a měřič vstupní úrovně chrání před nežádoucími signály
  • Indikátor smyčky Clip usnadňuje přizpůsobení úrovně vašeho zesilovače a zařízení
  • Vyrobeno v USA
Použití FX Elektrická kytara
Výrobce iSP Technologies
Typ FX Compresor, Filter
Napájení 9 V
Vyrobeno USA
Související videa: