Sterling by MusicMan - ST-AX3FM-TBK-M1 - Guitar Axis AX3 Flame Maple - Trans Black - elektrická kytara - 1ks
Sterling by Music Man Axis AX3 v provedení Trans Black (ST-AX3FM-TBK-M1) představuje temnější, elegantní variantu oblíbené řady Axis. Průhledný černý lak dává vyniknout kresbě žíhaného javoru (Flame Maple), což v kombinaci s krémovým lemováním těla (binding) vytváří velmi prémiový vzhled.
Informace o produktu
Sterling by Music Man Axis AX3 v provedení Trans Black (ST-AX3FM-TBK-M1) představuje temnější, elegantní variantu oblíbené řady Axis. Průhledný černý lak dává vyniknout kresbě žíhaného javoru (Flame Maple), což v kombinaci s krémovým lemováním těla (binding) vytváří velmi prémiový vzhled.
- Vzhled: Přední deska z žíhaného javoru (dýha) na topolovém těle v barvě Trans Black.
- Krk: Javorový krk s asymetrickým profilem, který je navržen tak, aby přirozeně kopíroval dlaň (u struny E je silnější, u struny e tenčí).
- Snímače: Dva vysokovýkonné humbuckery (HH) s Alnico magnety, které skvěle zvládají zkreslení i čistý tón.
- Elektronika: 5polohový přepínač umožňuje kombinovat cívky snímačů pro simulaci zvuku single-coilů.
- Hardware: Fulcrum Tremolo kobylka a černé ovládací knoflíky, které ladí s tmavým designem
| Zakladní barva | Černá |
|---|---|
| Počet strun | 6 |
| Výrobce kytary | Sterling by MusicMan |
| Typ kytary | Elektrická |
| Počet strun na kytaře | 6 |
| Typ těla | Jednostranné vybrání |
| Model kytary | Axis |
| Série kytary | Limited, SUB |
| Barevný povrchový efekt | Flame, Lesklý |
| Tělo materiálu kytary | Jabon |
| Horní deska | Javor - flame |
| Hmatník | Javor |
| Krk | Letitý Hardrock Javor |
| Počet pražců | 22 |
| Menzura | 25.5" (64.8cm) |
| Nultý pražec | 42mm |
| Šířka krku - 12 pražec | 57mm |
| Kobylkový snímač | Sterling Modern Humbuckers |
| Krkový snímač | Sterling Modern Humbuckers |
| Kondice | Nová |
| Vyrobeno | Indonesie |
| Radius | 12" |
| Tremolo | Fulcrum Tremolo |
| Počet snímačů | 2 ks |
| Ovládání | 1 x hlasitost, 1 x tone |