Warm Audio - Direct Box Passive - pasivní nástrojový direct box - 1ks

3 880 Kč

Skladem V úterý 25. 06. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Pasivní Direct Box s variabilním útlumem Pad, unikátním vstupem pro váš zesilovač, transformátorem Cinemag, přepínatelnou fází a vypínačem zemění (Lift/Ground).

  • Pasivní direct box s transformátorem Cinemag
  • Převede nesymetrický signál s vysokou impedancí na symetrický signál s nízkou impedancí
  • Unikátní vstup pro přímé zapojení zesilovače
  • Zachová tón a čistotu vašeho nástroje neporušený
  • Variabilní útlum pad od -3dB do -30dB vám umožňuje nastavit optimální vstupní úroveň, aby se zabránilo zkreslení
  • Přepínač ground / lift pomáhá eliminovat bzučení a hučení způsobené zemními smyčkami
  • Nasměrujte signál zesilovače rovnou do mixážního pultu nebo zvukové karty
  • Intuitivní uspořádání předního a zadního panelu
  • Robustní celokovové šasi zvládne i ty nejnáročnější podmínky

Pasivní DI Box, který předčí vaše očekávání

S transformátorem Cinemag a spoustou rozšiřujících funkcí není Warm Audio Passive Direct Box obyčejným DI. Direct Box byl navržený a vyrobený podle vysokých standardů Warm Audio s důrazem na dostupnou cenu při zachování prvotřídní kvality. DI převádí vysokoimpedanční nesymetrické signály z kytary, basy a jiných nástrojů na symetrické signály s nízkou impedancí, aniž by jakkoliv degradoval či měnil zvuk vašeho nástroje. Warm Audio Passive Direct Box obsahuje variabilní pad nastavitelný otočným knobem na zadní straně s rozsahem -3dB až -30dB - takže můžete vždy nastavit optimální úroveň signálu a předejít tak zkreslení, aby se způsobené příliš silnými zdroji. Přepínač zemního ground / lift zase omezuje nežádoucí bzučení způsobené zemními smyčkami. Zcela jedinečná je zde funkce Amp Out se kterou se u jiných DI boxů nesetkáte. Vstup Amp Out vám umožňuje poslat signál z vašeho kytarového, či basového zesilovače přímo do mixážního pultu, nebo audio rozhraní - tato funkce techniky Disku skutečně upoutala.

Intuitivní ovládací prvky a užitečná konektivita

Připojte kytaru, basu, klávesy nebo jiné nástroje s vysokou impedancí na přední panel direct boxu. Jack výstup Thru se nachází hned vedle pro snadné připojení linky do vašeho zesilovače a převedený signál opouští jednotku prostřednictvím robustního konektoru XLR na zadním panelu. Přepínače na předním panelu zahrnují Phase, Ground Lift a Amp Out.