IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast 2 - mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android

1 490 Kč

Skladem Ve čtvrtek 09. 02. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

YouTubeři, mobilní novináři a další tvůrci obsahu vědí, jak důležitý je při jejich práci skvělý zvuk.

YouTubeři, mobilní novináři a další tvůrci obsahu vědí, jak důležitý je při jejich práci skvělý zvuk. Nicméně, pokud nahráváte nebo streamujete pomocí zařízení iPad, iPhone nebo Android, ne vždy je to snadné – zejména v terénu. Určitě znáte ty videa, kdy je zvuk zkomprimován na nepříjemnou úroveň, se šíleným šumem v pozadí, či nárazy větru, nebo je doprovázen otravnou ozvěnou. iRig Mic Cast2 naštěstí přináší řešení, jak dosáhnout čistého a nekomprimovaného zvuku v terénu. Cenově dostupný mikrofon kompaktních rozměrů jednoduše připojíte k vašemu zařízení a nahrávate. Umožní vám kdykoli a kdekoli dosáhnout těch nejlepších zvukových výsledků.

 

Malý mikrofon s velkým zvukem je následovníkem původního inovativního modelu iRig Mic Cast společnosti IK Multimedia, který uměl čistě zaznamenávat řeč pomocí zařízení iPhone, iPad nebo Android. Nový design iRig Mic Cast 2 se dvěma mikrofonními kapslemi vám oproti původní verzi umožňuje vybrat ze tří snímacích modů: přední, když nahráváte např. sami sebe, zadní, pro potlačení ruchů mimo osu snímání, nebo všesměrový, který je ideální pro záznam rozhovorů a Q&As. Tento mikrofon s hmotností pouhých pár gramů bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. Dodávaný TRRS kabel umožňuje bezproblémové používání iRig Mic Cast 2 v orientaci na výšku nebo na šířku.

 

iRig Mic Cast 2 pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává zvuk, takže můžete natáčet videa na YouTube, vysílat živé přenosy na Instagram či FB nebo mikrofon používat pro Skype a FaceTime hovory. Vestavěný výstup na sluchátka lze použít k poslechu signálu v reálném čase, abyste si byli jisti, že nahráváte skvělý zvuk. Je kompatibilní i pro novější modely smartphonů bez konektoru pro sluchátka (nutno použít redukci Lightning / 3.5mm TRRS jack M). Chcete-li začít hned po vybalení nahrávat, upravovat a sdílet svůj obsah přímo se svého zařízení pomocí iRig Mic Cast 2, stáhněte si zdarma iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikaci pro zvuk a video.

 

Bez ohledu na to, kam se chystáte, iRig Mic Cast 2 je díky své snadné přenositelnosti a minimální váze ideálním společníkem na cestách a přiložená protivětrná ochrana zajistí spolehlivý výsledek i při natáčení v exteriérech.

Nejlepší ze všeho je, že nepotřebuje žádné napájení!

Parametry

  • Typ mikrofonu: Kondenzátorový
  • Vhodné pro: Univerzální
  • Směrová charakteristika: Kardioida, kulová
  • Frekvenční rozsah: 50 Hz - 18 kHz
  • Výstupy: Jack 3,5 mm TRS
  • Sluchátkový výstup: Ano
  • Hmotnost: 0,02 kg
  • Obsah balení: Mikrofon, audio kabel, protivětrný kryt, 2x magnet
  • Počet kusů: 1