MusicMan Luke III 25th Anniversary

MusicMan Luke III 25th Anniversary

Limitovaná série Luke 3 BFR 25th Anniversary

Tento nástroj byl vytvořen se veškerou melodičností pro různorodé styly hraní od rocku až po jazzový fusion. Kytara je vybavena trojicí custom vinutých snímačů a aktivní elektronikou s 12dB boostem a perfektním stíněním. Navíc tento nástroj má nádhernou kresbu oboustranně shodné AAA očkové javorové desky na topu kytary a zapečený javorový krk s ebenovým hmatníkem. Tento limitovaný nástroj je vlastnoručně podepsaný Steve Lukatherem a je dodáván s číslovaným certifikátem autentičnosti. Není to až tak složité, protože těchto nástorjů bylo vyrobeno pouze 25 kusů.

Ernie Ball MusicMan Luke III BFR zaujme okamžitě svým zapečeným javorovým krkem s nádhernou karamelovou barvou se strukturou plamenů. 22 pražců, 25,5" menzura a 12" rádius je úžasně hratelný, ošetřený pistolovým olejem a ručně vetřeným přírodním voskem. Toto ošetření eliminuje lepivost a zrychluje hru a díky oboustrannému vybrání dovoluje velmi široý rozsah registrů.

Luke III 25th Anniversary je vybaven hradwarem, který má ultimátní stabilitu ladění díky plovoucímu vintage tremolu konstruovanému z pochromované ocely a ohýbanými ocelovými sedly. Hlava kytary je vybavena   Schaller M6-IND zamykacími ladícími mechanikami, kam vložíte strunu, utáhnete a doladíte. Struna není namotána na mechanice a tak je ladění opravdu stabilní.

Ball Family Reserve nástroje jsou legendární díky tradici legendárního zpracování a použití těch nejlepších tónových dřev. Luke III BFR je kouskem vrcholného umění kytarářů MusicManu s vysokoleštěným  Bermuda Blue barvou na oboustranné očkové javorové desce. 

Jediný exemplář, který byl dovezen do České republiky jsme prodali ve chvíli kdy prošel hranicemi a ani jsme ho nevybalovali z originalní krabice.