Jason Richardson Cutlass 7 kytara

Jason Richardson Cutlass 7 kytara

2019 JASON RICHARDSOn cutlass 7 KYTARA

 

Limitovaná verze sedmistrunné  kytary Jason Richardson Cutlass 7 se honosí kořenovou očkovou horní deskou Buckeye Burl na těle z olše a je vybavena Ernie Ball MusicMan humbucker snímači. Krk ze zapečeného javoru je nádherně stabilizován do jemné karamelové barvy a vybaven ebenovým hmatníkem se 24 medium jumbo nerez ocelovými pražci. Krk je také tvarován 15 iinchovým radiusem a je mírně štíhlejší pro dosažení větší rychlosti hry, která Jasona Richarsona charakterizuje. Dolní roh kytary Jason Richardson Cutlass je speciálně upraven pro pro extrémní přístup k horním registrům škály pocelé délce 24 pražců.

Ernie Ball MusicMan 7 strunné snímače jsou speciálně vinuté podle specifikace požadované Jasonem Richardsonem pro těžké crunchy rytmické tóny a čisté, jasné  výšky pro nekonečná sóla. Elektronika zahrnuje ovládání hlasitosti s 20dB boostem a zatlačitelný tónový potenciometr, který přes 3 polohový ovladač snímačů nabízí skvělé možnosti pro volbu zapojení cívek snímačů.

Na kytaře je použito Ernie Ball MusicMan plovoucí Cutlass tremolo a Schaller zamykací zámky ladících mechanik. Vše v černé barvě pro doplnění unikátního designu. Deska pro šroubové uchycení krku nese laserem vypálený podpis Jasona Richardsona pro označení této série kytar.

Kytara je pouze v limitované sérii a je nutná její rezervace ještě před jejím dodáním. V době, kdy se objeví na trhu, budou nejspíš všechny rozprodány.