MusicNomad MN303 Humitar do kufru na nástroj, zvlhčovač

449 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Zvlhčovač s pouzdrem pro umístění do kufru nástroje. Skvěle zabraňuje nebezpečnému vysychání dřeva. Inovativní vyměnitelná houbička udrží až desetinásobné množství váhy vody než sama váží. Bezpečné použití bez kapání.

 

Vhodné pro akustickou kytaru, elektrickou kytaru, semi akustickou kytaru, mandolin, cello a další nástroje s objemnějším kufrem.

 

MusicNomad Humitar pro kufry

 

Akustické kytara a další dřevěné nástroje potřebují nutně vlhkost a to zvláště v podnebí s nízkou vlhkostí jako je střední Evropa. Suché dřevo se lehce může zvlnit, zkrátit nebo i popraskat.  Humitar od MusicNomad se velmi snadno používá a velmi dobře dokáže kytaru ochránit. Bez kapání, nenadělá nepořádek a instaluje se vice než snadno. Humitar uvolňuje vlhkost pozvolna rovnoměrně především díky speciální houbičce, která je vyměnitelná.

 

Houbička Humid-I-Bar nasaje mnohem vice vody nez jakákoli konkurenční houba. Kontrola nebo výměna nasátí houbičky je take jednoduchá. Nadzvednete víčko, zkontrolujete a vložíte zpět nově navlhčenou houbičku pokud již vysychá a zaklapnete. Nejlépe je vlhčit houbičku destilovanou vodou.

 

Ve zkratce:

  • Nově vyvynutá houbička udrží vodu v desetinásobku své váhy
  • Humitar vydrží dlouho vlhký a není potřeba caste kontroly
  • Houbička se dá nahradit novou náhradní
  • Nekape, nešpiní, bezpečné použití
  • Rovnoměrné uvolňování vlhkosti
  • Umístění do obalu

 

 

 

 

Výrobce MusicNomad