TC Electronic PolyTune 3 / Buffer - chromatická ladička - 1ks

2 380 Kč

Skladem V úterý 16. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Polyfonní tuner PolyTune se dočkal už třetí generační série, která zachovává veškeré vlastnosti předchozí "dvojkové" řady včetně precizní přesnosti ladění.

TC Electronic PolyTune3 / Buffer - chromatická ladička

Polyfonní tuner PolyTune se dočkal už třetí generační série, která zachovává veškeré vlastnosti předchozí "dvojkové" řady včetně precizní přesnosti ladění s odchylkou pouhých +- 0.02 centu v režimu Strobe a cca 0.5 centu v chromatickém modu, ale navíc přidává několik inovací.

PolyTune 3 se 109 diodovým displejem Retina vybaveným světelným snímačem, takže ladění je bez problémů viditelné v různých podmínkách, nyní disponuje integrovaným bufferem BonaFide převzatým ze stejnojmenné krabičky a stále nabízí i defaultní true bypass režim - přepínání modů obstarávají dva malé DIP switche umístěné uvnitř šasi.

Špičkový buffer s odstupem šumu větším než 112 dB a nulovou degradací průchozího signálu je schopen eliminovat nežádoucí interference vzniklé dlouhými kabely a nabízí také funkci Always On stabilně detekující ladění jednotlivých strun při hře.

Napájení obstarává 9V adapter nebo baterie a stejně jako u předchozího modelu zde najdeme paralelně zapojený výstupní barelový konektor pro připojení napájecího kabelu dalších krabiček s odběrem až 2 A a nechybí ani USB port pro případný update firmwaru.

Související videa: