Kyser Capo Tuner KG6BQC - ladička ve spojení s kapodastrem

680 Kč

Skladem V úterý 18. 06. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Spojení, které funguje. Prémiový kapodastr s ladičkou v jednom kombu.

Kyser Quick-Clip přesná chromatická ladička ve spojení s plnohodnotným Kyser kapodastrem. Pripojení je na kapodastr je pomocí magnetu a tak sám kopodastr může fungovat samostatně beze strachu o mechanismus ladičky. Ladička funguje jak v poloze na pražcích tak i v poloze umístění kapodastru na hlavě kytary. Navíc je ladička umístěna na zadní staně kapodastru a tak nikdy neruší a zůstáva divákům stryta. Ani nepřekáží při pohledu na struny. Ladičku můžete natočit pod jakýmkoli úhlem s rozsahem 360° a tak je možné její použití i na levorukých kytarách.

 

CR2032 baterie je součástí balení.

 

Kyser kapodastry jsou vyrobeny v Texasu, USA. Jsou konstruovány tak, aby vám dodaly přesnost při požadované změně výšky aniž je nutné měnit prstoklad. Oceníte jednoduchost ovládání jednou rukou, které změní nastavení kytary v jednom okamžiku.

 Tvar je patentovaný a žádný dalši kapodastr se nevyrovná propracovanému a elegantnímu designu těla a ovládací páky. Každé kapo je ručně navrtáno a ošetřeno práškovým nátěrem a sestaveno v texaské továrně Kyser. I přes mnohé napodobeniny, není žádné jiné, které se vyrovná Kyser Quick-Change.

Určeno pro Akustická kytara
Základní barva kapodastru Černá
Související videa:
Související produkty