Kyser KGEFBBA Fender Quick-Change Butterscotch Blonde - kapodastr na elektrickou kytaru

Moderní kapodastr Kyser USA na elektrickou kytaru.

Podrobný popis produktu
560 Kč

Skladem V úterý 04. 10. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Moderní kapodastr Kyser USA na elektrickou kytaru.

Společnost Kyser Musical Products ve spolupráci s firmou Fender uvedla novou sérii Kapodastry pro elektrickou kytaru ''Classic Colors'' Quick-Change. Kapodaster je vyráběn pomocí ColorMatch Process společnosti Kyser spolu s nově navrženým poloměrem 9,5 palce, který je dokonale tvarovaný pro hmatníky většiny elektrických kytar.

Proces ColorMatch zahrnuje precizní opětovné vytvoření klasických barev Pantone pomocí nejmodernější fotopektrometrie, následné přizpůsobení a srovnání odstínů oproti několika vintage a moderním kytarám Fender. Kapodastry jsou také testovány specialisty společnosti Kyser a světovými umělci a techniky. Rádius byl navržen, aby poskytoval požadované pnutí bez ohledu na typ krku.

Barvy Kapodastry Classic Colors odkazují na legendární vintage nástroje 50. a 60. let, včetně některých z nejúspěšnějších kytar Fender. Dostupné v povrchových úpravách Surf Green, Butterscotch Blonde, Olympic White a Daphne Blue. Kapodastry jsou navrženy s ohledem na sběratele a nadšence vintage nástrojů Fender.