MusicNomad MN241 2 'n 1 Beyond Plush Players Cloth - ultra měkká utěrka z mikrovláknova na tělo a krk nástroje

249 Kč

Skladem V úterý 13. 06. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Utěrka 2 v 1 z mikrovlákna na čištění těla a krku kytary na jedné straně a jemný semiš na čištění strun na straně druhé.

Ošetření kytary nebo basy před a po hraní je velmi důležité. Jednoduché otření nástroje tak uchrání tělo, krk a struny ve špičkovém stavu. MusicNomad Beyod Plush Cloth, mikrovlákenná a semišová utěrka, nabízí špičkové vlastnosti pro detailní péči. Žadný detail nástroje nezůstane bez jemného ošetření. Začíná se plyšovou stranou s mikrovlákny pro odstranění prachu a ochranou před poškrábáním. Mikrovlákna jsou velmi účinná a odstraní  otisky prstů, mastnotu a pot. Vyčištění krku také odstraní jeho lepivost způsobenou přejížděním holé ruky po krku.

Otočením utěrky na jeho semišovou stranu můžete rychle přejít na speciální ošetření strun. S 30.000 vlákny na čtverečním centimetru a bez jejich uvolňování dostanete pryč jak mastnotu, pot tak i špínu nahromaděnou při hře. Tím výrazně prodloužíte životnost strun a jejich správné ladění. Také použití této strany utěrky je velmi jemné k nástroji a nezpůsobuje jakékoli požkození povrchu.

Použitím 2v1 Beyon Plush Cloth udržíte zvuk a hratelnost kytary v nejvyšší kvalitě. 

 

FAQ: Pro maximálně dlouhou životnost perte utěrku ručně za použití teplé vody, případně samostatně v pračce. Suště volně pouze na vzduchu nebo na velmi nízkou teplotu v sušičce. Nepouživejte bělící prostředky ani aviváž.

Výrobce čističe MusicNomad
Určeno pro Kytary
Typ čističe Hmatník, Kovové součásti, Nástroj, Plastové součásti, Podložky, Struny