Warm Audio WarmDrive - kytarový vintage overdrive/distortion pedal - 1ks

4 290 Kč

Skladem V úterý 05. 12. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Warmdrive je věrnou reprodukcí vysoce ceněného a vyhledávaného „ZEN“ overdrivu, který nabízí jinak zcela nedosažitelné přebuzení vašeho zesilovače.

Warmdrive věrně kopíruje design původního obvodu v kombinaci s pečlivě vybranými shodnými komponenty tak, aby bylo dosaženo stejného tónu a zvukového profilu legendárního pedálu.

  • Věrná reprodukce vyhledávaného "ZEN" overdrive pedálu vyrobeného za použití originálního obvodu a prémiových součástek jakými jsou: tranzistrory mosfet 2N7000 a germaniové diody 1N34a + BAT41. Bylo tak dosaženo stejného tónu a zvukového profilu jako u původní předlohy.
  • Warmdrive nabízí všechny tóny tohoto speciálního overdrive zesilovače, ať už chcete nastavit transparentní overdrive tón, posunout lampový zesilovač do mohutné saturace nebo sólovat s průrazným a plným tónem.
  • Čtyři ovládací prvky: Volume, Tone, Gain a Voice. Stejně jako u originálu, knoflíkem Voice ovládáte frekvence, které jsou ořezávány operačním zesilovačem, což přináší tónovou univerzálnost přesahující možnosti většiny kytarových pedálů.
  • Experimentováním s knoflíkem Voice lze výrazně změnit přebuzené basové a výškové tóny, takže Warmdrive je něco jako druhý zesilovač v pedalboardu.
  • Zaručení kvality: Stejně jako všechna zařízení Warm Audio je i Warmdrive pečlivě testován a kontrolován skutečnými kytaristy a vyškolenými techniky v Austinu, TX USA.
  • True Bypass provoz
  • Rozměry: 12,06 x 6,35 x 5,71 cm

Věrná reprodukce nejvyhledávanějšího "amp-in-a-box" (zesilovače v krabičce) pedálu Hermida ZenDrive, který přináší zvuk zcela raritního zesilovače Dumble Overdrive Special.

Kytaroví hrdinové a moderní virtuosové jako Stevie Ray Vaughan, Eric Clapton, Robben Ford, John Mayer, Santana a další jsou známí tím, že pokud nepoužívají přímo originální zesilovač Dumble, používají pedál jím inspirovaný. S takovou „armádou“ umělců, kteří ZenDrive aktivně využívají není divu, že se originální vintage pedály prodávají za více než 1000 dolarů.

Pro zajímavost, originální Dumble zesilovače patří mezi nejhodnotnější butikové zesilovače na světe. Za jeden originál dnes dáte i dva miliony Kč – za top stav i dvojnásobek. Ano skutečně se nejedná o překlep.

Společnost Warm Audio se již roky úspěšně zabývá především klony a reinkarnacemi slavných mikrofonů, studiového hardwaru a není to tak dlouho, co vstoupili i do světa kytarových krabiček. Díky nim zde máme naprosto shodný efekt se všemi zvukovými vlastnostmi, kvalitami i nezaměnitelným vzhledem svého originálu, ovšem za zlomek jeho ceny.

"Tajná přísada" Warmdrive (stejně jako i originálu), je jedinečná kombinace ovladačů Voice/Tone na stomp boxu. Toto nastavení ovládání dává umělcům daleko větší všestrannost ve srovnání s klasickým overdrivem. Hráči to umožňuje upravovat frekvenci před (Voice Control) i za (ovládáním Tone). Hrou s tímto nastavením lze vytvořit nezaměnitelné dynamické zvuky, které téměř znějí jako dva kytarové signály najednou, stejně tak syté zkreslené zvuky, se kterými se rádi na dlouhou dobu „zapomenete“ v kytarovém sólu. :-)

Množství gainu a celkové nasycení vašeho zesilovače, které Warmdrive nabízí je třeba zažít, pak plně pochopíte jeho nezastupitelnost ve světě kytarových krabiček.

Hlavní použití:

-    Dynamický a hutný čistý tón
Ať už chcete vašemu clean kanálu dodat jemnou saturaci nebo „nakopnout“ pro transparentní sólo, Warmdrive umí všechny zvuky, které najdete v originálním zenovém pedálu.

-    Ohromující zkreslení
Použijte ovladač gainu a sólujte téměř s houslovým sustainem.

Warmdrive přinese zcela nové zvukové možnosti bez ohledu na to jaký typ kytary či zesilovače používáte. Vyzkoušejte h