Voodoolab Pedal Power X8 - napájecí zdroj - 1ks

4 570 Kč

Skladem V úterý 26. 09. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Pedal Power X8 je první lehký vysoko napěťový mezinárodní zdroj, který poskytuje výkon při nulovém šumu.

Inovativní desing hybridního stejnosměrného transformátoru integruje profesionální komponenty, lineární regulaci a počítačem optimalizované filtrování pro dokonalou kvalitu, kterou ocení i zkušený audiofil.  Od standardních pedálů napájených bateriemi, až po moderní vysoce proudové efekty DSP kombinuje Pedal Power X8 to nejlepší z testovaného analogového inženýrství s nejmodernější technologií a vytváří nejčistší a nejspolehlivější výkon v oblasti napájecích zdrojů.

Kompletně izolované výstupy

Pedal Power X8 je vybaven osmi galvanicky izolovanými stejnosměrnými výstupy a eliminuje zemní brum a nežádoucí interakci mezi pedály. 18V pedály lze napájet kombinací výstupů s volitelným kabelem Voodoolab Voltage Doubler.

Ideálně silný výstup

Každý výstup Pedal Power X8 poskytuje až 500 mA proudu pro napájení moderních efektů DSP. Audiofilní specifikace také zajišťují zachování hudebního charakteru nejcitlivějších vintage efektů. Toto široké spektrum flexibility s každým výstupem řadí zdroj mezi TOP kvalitu.

Možnost rozšíření kapacity výstupů

Kromě toho, že X8 slouží jako samostatný napájecí zdroj, může také napájet z rozšiřujících portů X-LINK a přidat osm izolovaných výstupů do napájecího zdroje Pedal Power řady 3.

První mezinárodní zdroj 

Nízko profilový, ultralehký design Pedal Power X8 se snadno připevní na jakýkoli pedál a přidává téměř nezjistitelné množství hmotnosti. Pedal Power X8 pracuje na jakémkoli vstupním napětí 100V-240VAC. Nejsou potřeba žádné měniče napětí. Prostě vyrazte na cestu. Rock ON !

  • Velikost zdroje : PPX8: 5.5” x 2.75” x 1” (140 x 70 x 25 mm)
  • Velikost adaptéru : 4.25” x 1.8” x 1.25” (108 x 46 x 32 mm) 
  • Hmotnost zdroje : 250g
  • Hmotnost adaptéru : 100g
  • Kabílky : Standard polarity DC cable 8-pack (part# PPPK-8)
  • Vyrobeno : USA
Výrobce Voodoo Lab