TC Electronic Polytune 3 / Buffer Mini - pedálová ladička

2 390 Kč

Skladem V pondělí 22. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Už třetí verze slavné ladičky Polytune Mini nabízí oblíbené funkce z předchozích modelů plus několik nových vylepšení.

Už třetí verze slavné ladičky Polytune Mini nabízí oblíbené funkce z předchozích modelů plus několik nových vylepšení. Zachovány zůstaly miniaturní rozměry 51 x 45 x 93 milimetrů, díky kterým se ladička vejde do každého pedalboardu.

Polytune 3 Mini nabízí tři režimy pro snadné a rychlé ladění. V závislosti na vašich potřebách a podmínkách můžete volit mezi polyfonním módem, kdy naladíte všechny struny jedním tahem trsátka (brnknutím), chromatickým režimem a třetím režimem nazvaným Strobe, kdy ladíte s neuvěřitelnou přesností 0,1 centů. Funkce MonoPoly okamžitě rozpozná, zda hrajete na jednu nebo více strun, a automaticky zvolí polyfonní nebo monofonní režim ladění.

Nově můžete volit mezi režimem True Bypass pro tiché ladění s nulovým ovlivněním signálu a režimem Buffered Bypass. Použitý Bonefide Buffer je zárukou nulové degradace signálu, bez ohledu na počet a délku kabelových propojení. Navíc v tomto režimu můžete využít funkci „Always On“ pro ladění bez nutnosti „zamutovat“ signál.

Na horní části krabičky se nachází display složený ze 109 LED diod. Jeho senzor na rozpoznání jasnosti detekuje prostředí a automaticky mu přizpůsobuje kontrast displeje. S touto funkcí a vysokým rozlišením včas odhalíte i ty nejjemnější nuance ladění i v těch nejsložitějších podmínkách.

Krabička je zasazena v odolném kovovém šasi a napájet ji lze 9V adaptérem.

Všechna nastavení si Polytune pamatuje i po odpojení od adaptéru. Při zapojení jack kabelu do vstupu efektu se na displeji objeví poslední aktuální nastavení, takže zůstanete ušetřeni zcela zbytečné práce.

Parametry

  • Typ ladičky: Pedálová
  • Rozsah: A0 - C8
  • Frekvence: 440 Hz
  • Napájení: 9V Adaptér
  • Vhodné pro: Univerzální
  • Obsah balení: Ladička
  • Barva: Bílá