Modtone StutterKill

900 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Kytarový efekt – přerušovač signálu víceúčelové využití 2 footswitche: Kill / Stun true bypass

Americká firma ModTone, která se specializuje na výrobu efektových pedálů, razí sympatické heslo „boutique kvalitu pro všechny“. Vývojový tým této společnosti tvoří zkušení designéři, kteří se stavbou hudebních produktů zabývají již téměř dvacet let.
V široké nabídce firmy ModTone naleznete různé typy kytarových zkreslovadel (overdrive, distortion, booster), široké spektrum modulačních efektů (phaser, chorus, tremolo), delay, kvákadlo, ale také specifičtější efekty, jako je například oktáver či dynamický frekvenční filtr.
Všechny pedály nabízejí šťavnatý kytarový zvuk s minimálním šumem. Veškeré komponenty použité při výrobě efektů procházejí velmi přísnou kontrolou. Design pedálů s nepřehlédnutelným retro charakterem doplňuje jejich dotaženou koncepci.
Pětiletá záruka je důkazem závazku vysoké kvality, který na sebe firma ModTone bere při výrobě pedálů s nebývale výhodným poměrem cena / výkon.

Pedál Stutter Kill je víceúčelový killswitch, tedy přerušovač signálu. Je vybaven dvěma footswitchi, které umožňují rozsáhlé možnosti využití pedálu.
Při sešlápnutí footswitche Kill dojde k přerušení signálu, které využijete například při ladění, střídání nástrojů či nepřehledných zvukových situacích na pódiu. Při dalším sešlápnutí footswitche Kill dojde k obnovení signálu.
Footswitch Stun funguje obdobným způsobem, avšak na rozdíl od footswitche Kill jej nelze aretovat v sešlápnuté poloze. Umožňuje tedy krátkodobé přerušení signálu, respektive libovolně dlouhé přerušení signálu v závislosti na tom, jak dlouho máte na footswitchi položenou nohu. Tato jeho vlastnost je ideální pro vytváření zvukových efektů typu tremola či rychlé manipulace s přepínačem snímačů na kytaře typu Les Paul.
Můžete tak vytvářet široké spektrum efektů tohoto typu, obě ruce máte přitom volné pro samotnou hru.
Sepnutí footswitchte Kill je signalizováno rozsvícením LED kontrolky, takže máte naprostý přehled nad zvukovou situací.
Jako všechny pedály ModTone je i model Stutter Kill vybaven systémem True Bypass, takže je-li efekt vypnutý, není váš procházející signál nijak modifikován.

• Přerušovač signálu
• Využití: ztlumení při ladění, střídání nástrojů, zvukové efekty typu tremola
• Vysoká kvalita použitých komponentů
• Napájení: 9V baterie, adaptér (není součástí balení)
• Dotažený retro design
• True Bypass

Ovládání:
• footswitch Kill – dlouhodobé přerušení signálu
• footswitch Stun (bez aretace) – krátkodobé přerušení signálu

Konektory:
• Input Jack
• Output Jack
• vstup pro adaptér

Související videa:
Související produkty