Heritage USA Standard H-150 Vintage Cherry Sunburst - elektrická kytara

62 700 Kč

Skladem V pondělí 22. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Heritage H-150 model je pokračovatelem klasického modelu LP z 50-tých let z výrobní linky kde vznikl i původní model Les Paul. Tělo z jednoho kusu mahagonu s javorovou horní deskou vytěženou v Michiganu, USA. Mahagonový krk nese hmatník z palisandru s elegantním perlovým vykládáním.

Heritage H-150 je věrným pokračovatelem ikonické éry kytar s jednotranným vybráním. Tento vysoce kvalitní nástroj, vyrobený za použití tradičního vybavení a kytarářských metod v legendární továrně 225 Parson Street v Kalamazoo, Michigan – kde byly vyrobeny jedny ze světově nejžádanějších historických kytar včetně modelu Les Paul. Vyrobeno pro hráče, kteří hledají technicky vynikající tónový stroj s nadčasovým stylem.

Základní specifikace

1-dílné mahagonové tělo — Poskytuje silný a na sustain bohatý zvuk, který je synonymem pro klasické kytary z Kalamazoo. Bez kompromisů, odlehčování a úprav pro zachycení požadované historické hmotnosti a pocitu.

Tvarovaná horní javorová deska – Ohromující materiál přidává do tonálního mixu komplexnost a zvýrazňuje říz na top-endu pro vynikající čistotu tónů.

Nitrocelulózová úprava — Oldschoolový, ručně stříkaný lak umožňuje nástroji dýchat; přináší vzdušný a rezonanční zvuk. Časem také krásně stárne!

Ručně tvarovaný krk „Standard C“ — Poskytuje vznešenou hratelnost s profilem ve stylu 50. let, který nabízí skutečný pocit návratu v čase.

Hmatník z indického palisandru — Hladký a hedvábný materiál s pohodlným 12" rádiusem a 22 pražci.

Jescar Medium/Jumbo pražce — nabízejí ovladatelný pocit pro široké vibrato a perfektní ohyby strun.

Přesný proces 'Plek' — Heritage používá ve své výrobní lince 'Plek Station'. Tento stroj analyzuje hmatníky jejich nástrojů a provádí jemné úpravy pražců, aby byla zajištěna optimální hratelnost.

Seymour Duncan ’59 Humbuckers — Snímače inspirované vintage dodávají prostopášný tón na kobylce a hustý, hutný zvuk s bezkonkurenčním sustainem na krku. Snímače jsou zalité voskem pro snížení mikrofonní zpětné vazby.

Vlastní potenciometry CTS — Umožňují plynulé ovládání individuální hlasitosti a tónu.

Kobylka Tune-O-Matic — Legendární design Kalamazoo; snadno nastavitelné a maximalizuje přenos vibrací strun tělem.

Bone Nut — Tradiční materiál s nízkým třením zvyšuje výdrž a minimalizuje nežádoucí skluzy ladění.

Ladící mechaniky Grover — Vysoce kvalitní mechaniky umožňují přesné ladění a zajišťují desítky let spolehlivého provozu.

Standardní pouzdro Premium — součástí H-150; chrání kytaru před nárazy při turné!

Výrobce kytary Heritage Guitars