Universal Audio OX Amp Top Box - Load Box a Speaker Emulator pro lampové aparáty

35 290 Kč

Skladem V úterý 25. 06. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

OX Amp Top Box je prvotřídní reaktivní load (zátěžový) box a kytarový záznamový systém.

OX Amp Top Box je prvotřídní reaktivní load (zátěžový) box a kytarový záznamový systém pro lampové zesilovače s možností emulace reproboxů, mikrofonů, dozvuku místnosti a s dalšími efekty v top kvalitě pluginů Universal Audio.

 • Reaktivní „load box“ pro lampové zesilovače s možností emulace reproduktoru
 • Analogová část postavená z nejlepších komponentů léta používaných v legendárních UA zařízeních
 • „Dynamic Speaker Modeling“ detailně emuluje skutečné chování a pohyb reproduktoru
 • Umožňuje hraní optimální hlasitosti i při zesílení na hraniční mez koncového stupně zesilovače (ideální pro „těžkotonážní“ zesilovače)
 • K dispozici desítky modulací mikrofonů a kytarových boxů
 • K dispozici EQ, kompresor, delay a reverb v top kvalitě pluginů Universal Audio
 • Precizní emulace prostoru na bázi UA pluginu Ocean Way Studios – ovládání pomocí ovládače “Room“
 • Možnost uložit 6 presetů (vlastní nastavení kombinace mikrofonů, boxu a FX efektů) a jejich vyvolání pomocí ovladače „Rig“
 • Možnost přepínání impedance (4, 8 a 16 – ohm)
 • Vstup pro nožní přepínač pro další možností ovládání
 • Sluchátkový výstup
 • Vyvážené linkové výstupy a digitální S/PDIF výstup
 • OX aplikace pro jednoduché ovládání digitální části
 • Wi-Fi pro spojení s iPadem a s počítači Mac/Windows
 • možnost hraní bez připojeného reproboxů

Získejte legendární studiový zvuk z Vašeho lampového aparátu – kdekoli a při libovolné hlasitosti.

OX Amp Top Box je určený pro všechny, kteří chtějí ze svých zesilovačů dostat zvuk legendárních kytarových alb. Umožní Vám hrát na Váš oblíbený lampový zesilovač optimální a lidskému uchu snesitelnou hlasitostí, a to i při zesílení na hraniční mez koncového stupně zesilovače a dosáhnout tak obrovský rozsah kytarového tónu – od čistých až po mezní zkreslené zvuky. Umožní Vám ale i nahrávat přes Váš oblíbený lampový zesilovač za pomoci skvělých emulací mikrofonů, reproboxů, dozvuků místností a dalších efektů.

OX je prvním systémem, který díky průlomové audio technologii „Dynamic Speaker Modeling“ přesně emuluje chování reproduktoru včetně typických vlastností reproduktorů jako "break-up" a "cone cry". Díky tomu je nejlepším světovým speaker attenuatorem a kytarovým systémem pro nahrávání.

Nejlepší reaktivní zátěžový box na světě

S desítkami let zkušeností v oboru analogového hardwarového inženýrství se tým inženýrů společnosti Universal Audio snažil navrhnout reaktivní zátěžový box, který si zachová tón, dynamiku a charakter vašeho lampového zesilovače – bez ohledu na to, jak moc bude zeslabený. Cílem vývojářů bylo především to, aby lampový zesilovač „viděl“ OX jako skutečný reproduktor – s plynule měnitelnou impedancí a odezvou – takže neztrácíte absolutně nic z vašeho tónu a dynamiky hry.

Mise inženýrů byla splněna. Jednoduše připojte reproduktorový výstup svého zesilovače do OX a poté připojte výstup OX do vašeho reproboxu a budete si užívat přirozený tón vašeho zesilovače jako nikdy předtím.

Kompletní nahrávací systém

Polohový ovládač RIG na předním panelu OX umožňuje rychle si vybrat ze šesti kompletních, předem nastavených setupů, včetně emulovaných reproboxů, kontaktních a ambientních mikrofonů, a až čtyř simultánních studiových efektů. OX je také jediným systémem pro nahrávání kytar, který nabízí kompletní sekci odborně umístěných ambientních mikrofonů, což vám dává autentický zážitek známy při natáčení kytar z režie studia, kdy je reprobox umístěn v nahrávací místnosti světové extra třídy nasnímanou ambientními mikrofony.  

Dynamic Speaker Modeling

Průkopnická technologie společnosti UA „Dynamic Speaker Modeling“ věrně napodobuje „break-up“ a „con cry“ reproduktorů, což jsou základní složky pro organický zvuk lampových aparátů. Pomocí knoflíku „Speaker Breakup“ v aplikaci OX můžete ovládat harmonické a zvukové složitosti, ke kterým dochází pouze na určitých frekvencích a úrovních hlasitosti u různých reproduktorů – daleko nad rámec statického systému IR (Impulse Response), což vám dává stejný zvukový jev, ke kterému dochází při použití reálného kytarového reproboxu.

Perfektní softwarová aplikace

Většina softwarových kytarových produktů vypadá divně, nejsou moc přitažlivé, a navíc i těžko pochopitelné. Softwarová aplikace OX nabízí úhledné a intuitivní ovládání všech nastavení RIG OX prostřednictvím WiFi – umožňuje vám vyladit, uložit a vyvolat stovky předvoleb z iPadu nebo počítače se systémem Mac a Windows 10. Poté můžete uložit šest oblíbených zvuků přímo do paměti OX a ovládačem RIG na předním panelu přístroje je okamžitě vyvolat ve studiu nebo na koncertě.

Všechna potřebná připojení

OX Amp Top Box je na čelním panelu vybaven sluchátkovým výstupem ideálním pro tiché hraní s vaším „vytaveným“ zesilovačem, ale disponuje taky další nezbytnou konektivitou pro všechny způsoby nahrávání a živých vystoupení. Digitální stereofonní výstupy S / PDIF RCA a optické TOSLINK, stejně jako vyvážené stereo výstupy TRS s ovládačem úrovně na předním panelu, poskytují nezbytná připojení pro studiové monitory, DAW nebo mixážní pult při živém hraní.