UNIVERSAL AUDIO UAFX Dream '65 Reverb Amplifier - kytarový pedál - 1ks

9 850 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

UAFX Dream ’65 Reverb Amplifier je stereofonní pedál emulující legendární kytarový zesilovač ’65 Fender Deluxe Reverb s volitelným reproduktorem (až 6 typů), třemi obvody preampů pro boost, pružinovým reverbem, vibrato efektem a možnostmi dalšího přizpůsobení pomocí mobilní aplikace. Minimalizujte svůj kytarový live rig použitím efektu Dream ’65 v pedalboardu namísto skutečného zesilovače, nebo nahrávejte již hotový zvuk přímo do DAW.

  • Použijte pro silent recording přímo do DAW, stačí připojit kytaru
  • Posílejte svůj hotový signál rovnou do PA, bez nutnosti použití skutečného kytarového zesilovače, reproduktoru či mikrofonu.
  • Výkonný UAFX dual-engine přináší nejautentičtější zvuk amerických lampových komb z poloviny 60. let, jaký kdy byl vměstnán do stompboxu.
  • Autentický pružinový reverb a vibrato charakteristický pro tyto americké zesilovače, který znáte ze stovek slavných nahrávek
  • Obsahuje přesné emulace reproboxů, mikrofonů a místností (jejich prostorových akustických otisků), které můžete znát z oceňovaného loadboxu Universal Audio OX Amp Top Box
  • Obsahuje "hot rod" modifikace zesilovačů a reproduktorů, plus další otisky reproboxů a mikrofonů ke stažení zdarma po registraci produktu
  • Vynechejte emulace kabinetů/mikrofonů pomocí funkce bypass a použijte UAFX pedál také se svým skutečným zesilovačem k získání nových tónových barev, či jako overdrive efekt
  • Mobilní aplikace UAFX umožňuje přizpůsobení spínačů, nastavení, vyvolání a archivaci předvoleb, ale také zde můžete stáhnout již vytvořené zvukové presety známých kytarových jmen
  • Nadčasový design a řemeslné zpracování UA, které vydrží desítky let

Získejte klasické zvuky amerických lampových zesilovačů, které formovaly hudební historii i současnost.

S pedálem UAFX Dream '65 Reverb Amp získáte zvuky legendárního amerického lampového zesilovače, který najdete snad v každém nahrávacím studiu po celém světě a těší se velké oblibě umělců již 60 let, od Muddyho Waterse přes The Beatles až po Mac DeMarca. 

Díky ohromnému výkonu dual-engine UAD nabízí Dream '65, naprosto přesné emulace nejen samotného zesilovače, včetně všech jeho korekcí a charakteristik, ale stejně tak naprosto věrně emuluje reproduktor (až 6 typů) a mikrofon, kterým byste za normálních podmínek reproduktor snímali a na výsledném zvuku má podstatný podíl. Výsledkem celého procesování UAFX je již kompletně hotový zvuk legendárního lampového zesilovače ve studiové kvalitě, který můžete zařadit na konec svého pedalboardu a vzít ho tak na každý koncert, do studia, použít pro domácí nahrávání přímo do DAW, či jen cvičení na nástroj. Vždy se svým, zcela dokonalým zvukem.

 

Nechte se unášet autentickým pružinovým reverbem a vibratem

Dream '65 je jediný „amp-in-a-box“ pedál, který věrně zachycuje pohlcující zvuk skutečného pružinového reverbu a vibrata, který určoval žánry jako soul, surf, funk, punk, blues, či bebop a je tak charakteristický pro tyto legendární americké zesilovače.

 

Doplňte svůj pedalboard o zvuk lampového zesilovače studiové kvality.

Posuňte svůj tón o krok dál díky tzv. „custom mods“ a zkresleným overdrive zvukům, které proslavili umělci jako Stevie Ray Vaughan a Steve Lukather. Díky dvěma ikonickým modům a vestavěnému clean boostu Dream '65 přináší zvuky, které vás ohromí a jaké jste doposud ve světě emulací kytarových zesilovačů neslyšeli.

 

Zvuk 60. let který dodnes neztrácí na kvalitě

Neuvěřitelně přesné zvuky lampových zesilovačů, po kterých jste vždy toužili.

Díky zabudovaným přesným otiskům reproduktorů a mikrofonů, odvozených z vlajkové lodi loadboxu UA OX Amp Top Boxu, získáte inspirativní kytarové zvuky připravené okamžitě pro nahrávání pouhým přepnutím přepínače.

 

Volitelné 12" reproduktory

GB25: Vintage Celestion Greenback

Oxford: Original Oxford 12K5-6

EV12: Electro-Voice EVM12L

 

Další dostupné modely reproboxů

(Získáte s aplikací UAFX Control)

Přídavný kabinet Two-Rock 2x12 s reproduktory Celestion G12-65.

Vintage 1966 4x10 Fender Super Reverb cab s originálními reproduktory CTS

Vintage 1968 2x12 Fender Twin Reverb cab s originálními reproduktory JBL D-120F

 

* Názvy produktů použité v tomto dokumentu jsou ochrannými známkami příslušných vlastníků, kteří nejsou nijak spojeni s Universal Audio Inc. Tyto názvy jsou použity výhradně k identifikaci produktů studovaných při tvorbě zvukových modelů, které se nacházejí v zesilovači Dream '65 Reverb.  

 

Přizpůsobte zvuk ještě blíže vašim představám pomocí aplikace UAFX

Dream '65 je ještě lepší díky mobilní aplikaci UAFX Control. Stahujte si vlastní tóny a přednastavené presety umělců, vyvolávejte a archivujte svá nastavení a ponořte se ještě hlouběji do jednoho z nejlepších amerických lampových zesilovačů, jaký byl kdy vyroben.

 

Technické specifikace

Požadavky na napájení: 9V DC, minimálně 400 mA (prodává se samostatně)

Vstupy: 2 x 1/4" TS (pravý vstup pro stereofonní připojení a režim 4 kabelů)

Výstupy: 2 x 1/4" TS (pravý výstup pro stereofonní připojení a režim 4 kabelů)

USB typu C pro aktualizace prostřednictvím počítače

Výška: 6,5 cm

Šířka: 9,2 cm

Hloubka: 14,1 cm

Hmotnost: 0,567 kg