Sterling by MusicMan StingRay5 HH Daphne Blue Limited - elektrická baskytara - 1ks

31 300 Kč

Skladem V úterý 06. 06. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Pětistrunná basová kytara Sterling by MusicMan Ray35 v modré Daphne Blue barvě se dvěmi humbucker snímači a zapečeným javorovým krkem.

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely pod touto značkou jsou skupinou nástrojů s pokročilými díly a blížící se těm, které MusicMan vyrábí v USA. Díky výrobě v Indonésii a vlastní výrobě elektroniky jsou dostupné za výrazně příznivější cenu. Konečné seřízení a výstupní kontrola těchto nástrojů se uskutečňují v Kalifornii, USA. Díky tomu tyto nástroje nabízí vzhledem ke své ceně neskutečně vysokou kvalitu, kterou předčí velkou část své konkurence. 

RAY35 je model, který je samostatnou verzí legendární Music Man StingRay Bass. StingRay byl prvním nástrojem, který v dílnách této firmy vznikl roku 1975.  Designově jde o nástroj vycházející z Fender Precission Bass, ale jde o velmi inovativní nástroj, který nabízí zcela jiné možnosti. V současnosti je StingRay nabízen ve 4 a 5 strunné verzi. Stejně jako všechny Sterlingy se vyznačuje vysokou pohodlností hraní, nadstandardní kvalitou a skvělým zvukem.

Tělo a krk

Tělo této baskytary je vyrobeno z mahagonu. Krk, jenž je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, je vyroben z javorového dřeva které prošlo zapečením pro dokonalou stabilitu. Výsledkem je také úžasná jantarová barva krku. Hmatník je z ze zapečeného javoru.  Menzura krku je vyměřena na klasických 864 mm, šířka nultého pražce je 45 mm. Nástroj je osazen 21 pražci.

Snímače a elektronika

Na nástroji naleznete dva snímače typu Humbucker, a to Music Man Designed. Nástroj disponuje 3 pásmovým aktivním preampem, kde lze samozřejmě krom basů, středů a výšek nastavit i celkovou hlasitost. Hardware Ladící mechaniky na hlavici jsou umístěny tradičním „Music Man způsobem“, tedy 4 + 1. Na druhé straně jsou struny ukotveny v pochromované vintage kobylce MusicMan Designed z tvrzené oceli. Kytara má samozřejmě nastavitelnou výztuhu krku, s kterou lze pracovat i bez sundání strun nebo jiného hardware.

Spolu s nástrojem dostanete i kvalitní GigBag. Sterling by Music Man RAY35 je bezesporu kvalitní nástroj, který v sobě spojuje přednosti modelů MusicMan a dostupnou cenu.

Sterling by Music Man Ray35HH Daphne Blue 5-strunná elektrická basa:

  • Nadčasový MusicMan design
  • Tvarované mahagonové tělo 
  • Roasted krk a hmatník z tvrdého javoru dodává super sustain a punch
  • MusicMan Alnico humbuckery pro hromové basy a čisté středy
  • Aktivní preamp a 3-pásmový EQ s 5-ti polohovým přepínačem snímačů
  • MusicMan designovaná kobylka a sedla pro výbornou stabilitu ladění
Zakladní barva Modrá
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Basová
Počet strun na kytaře 5
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Ray
Série kytary Limited
Barevný povrchový efekt Lesklý, Pearl
Tělo materiál Mahagon
Hmatník Javor
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 22
Menzura 86.4cm
Nultý pražec 45mm
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Krkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Rok výroby 2020
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Gig Bag ano
Počet snímačů 2 ks
Ovládání 1 x hlasitost, 1 x výšky, 1 x středy, 1 x bass (3-band aktivní předzesilovač)