IK Multimedia iRig Nano Amp - micro amp s převodníkem

1 290 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

iRig Nano Amp je kompaktní kytarový zesilovač se zabudovaným reproduktorem a rozhraní pro iOS.

IK Multimedia iRig Nano Amp - micro amp s převodníkem

iRig Nano Amp je kompaktní kytarový zesilovač se zabudovaným reproduktorem a rozhraní pro iOS.

Zařízení pracuje ve dvou módech. V režimu AMP funguje jako kytarové kombo s British tone obvodem. Pro preciznější nastavení charakteru zvuku slouží přepínač NORMAL/BRIGHT. Míra efektu overdrive narůstá současně se vzrůstajícím nastavením hlasitosti. Z integrovaného 3 palcového reproduktoru získáte výkon 3 W.

Režim DEVICE umožňuje prostřednictvím dodávaného TRRS kabelu propojení s iPhonem nebo iPadem. Pokud je součástí vaší softwarové výbavy zvukové studio AmpliTube otevírá se vám svět kytarových a basových zvuků, aparátů a zesilovačů a můžete tak hrát, trénovat, nahrávat kdekoliv a kdykoliv. V obou režimech lze zařízení připojit k externímu kabinetu do maximální velikosti 4x12“ (výstup 6,3 mm) nebo naopak využít sluchátkový výstup o rozměru 3,5 mm.

Ovládání je velmi jednoduché a praktické. K dispozici máte potenciometry síly vstupního signálu a celkové hlasitosti a dále již zmíněné přepínače AMP/DEVICE a NORMAL/BRIGHT.

iRig Nano Amp je jen o něco větší než iPhone a vejde se tak do každé brašny nebo do dlaně. Celý je napájen 3 tužkovými bateriemi (AA). Praktický stojánek udrží stabilitu a umožní lepší monitoring.

Související videa: