IK Multimedia iLoud - přenosný stereo monitor 2x20W

5 180 Kč

Skladem na prodejně Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

iLoud je přenosný stereo monitor určený pro iOS a mobilní zařízení se vstupem pro kytaru/mikrofon, linkovým vstupem a bluetooth pro bezdrátové připojení. Provoz je zajištěn dobíjecími Lion bateriemi.

IK Multimedia iLoud - přenosný stereo monitor 2x20W

 

iLoud je přenosný stereo monitor určený pro iOS a mobilní zařízení se vstupem pro kytaru/mikrofon, linkovým vstupem a bluetooth pro bezdrátové připojení. Provoz je zajištěn dobíjecími Lion bateriemi.  

Základní specifikace:

 

 • Přesný monitorovací zvukový systém, určený pro iOS a mobilní zařízení.
 • Vysoká kvalita a celkový výkon 40 W (2x16W pro basové pásmo, 2x4 pro výšky)
 • 2-pásmový systém s časovou synchronizací.
 • Stereo poslech v jediné jednotce.
 • Čtyři Class-D zesilovače, bi-amp systém: 2x3" neodymiový basový reproduktor a 2x3/4" neodymiové výškové reproduktory.
 • Vysoce kvalitní a mobilní zvuk. Ideální pro mobilní tvůrce a skladatele.
 • DSP procesing pro kompletní optimalizaci a reálnou zvukovou prezentaci.
 • Frekvenční rozsah: 50 Hz až 20 kHz.
 • Výjimečná přesnost v hlubokých frekvencích.
 • Vyladěný kryt bass-reflexu bez rezonancí.
 • Automatické přepnutí do Standby režimu.
 • 1/4“ iRig vstup pro připojení kytary, basy nebo jiného nástroje, včetně dynamických mikrofonů k vašim iOS aplikacím.
 • 1/8” stereo analogový vstup
 • Optimální naklonění pro správnou akustickou odezvu.
 • Malé rozměry a vysoký výkon.
 • Zařízení je napájeno dobíjecí Lion baterií.
 • Výdrž baterie za běžného provozu až 10 hodin.
 • Bluetooth pro bezdrátové streamování, kompatibilní s profilem A2DP.

  

 

ZVUK STUDIOVÝCH MONITORŮ VŠUDE S VÁMI

 

Trh nabízí nespočet přenosných reproduktorů, ale až do teď žádný z nich nebyl vyvinut s ohledem na potřeby muzikanta. Proto se seznamte s prvním přenosným stereo reproduktorem pro muzikanty – iLoudem, který v sobě spojuje vynikající výkon s velkolepým audio rozlišením a úžasným podáním basového pásma. Společnost IK Multimedia využila svých 16 let zkušeností v oblasti hudební techniky a jako lídr ve vývoji hudebních aplikací pro mobilní zařízení přesně věděla, co muzikanti potřebují - přenosný reproduktor, který zní jako studiový monitor a umožňuje jim vytvářet vysoce kvalitní kompozice a přesné mixy na cestách.


 

VELKÝ ZVUK, MALÉ ROZMĚRY

 

Jak již název napovídá, iLoud je mnohem hlasitější než průměrný přenosný reproduktor. S plnými 40 watty zvukového výkonu hraje 2 až 3 krát hlasitěji než reproduktory srovnatelné velikosti. Poskytuje bohatší, silnější zvuk pro jakýkoli styl hudby od rocku přes hip-hop až po elektronickou hudbu. To vám umožní reprodukci ve všech možných mobilních situacích přesně tak, jako v pohodlí vašeho studia. Kvalita a věrnost zvuku iLoud vás naprosto dostane.

 

ČISTĚ A HLASITĚ

 

Společně s vysokým výkonem se iLoud vyznačuje svým hi-fi zvukem. Díky časově sladěnému 2-pásmovému systému, přesným neodymovým reproduktorům, vyladěným bass-reflexům, non-rezonanční skříni a DSP procesoru nabízí iLoud přesnou frekvenční odezvu, výjimečné podání basů a stereo dojem, které budete marně hledat v jiných přenosných reproduktorech dané kategorii. S iLoud si můžete být jisti, že každý druh hudby bude reprodukován s přesností obvyklou u studiových monitorů. Dokonce i velmi náročné zvukové textury typické pro klasickou, jazzovou nebo akustickou hudbu zní tak živě, přesně a muzikálně, jak jste nikdy u reproduktoru této velikosti neslyšeli.

 

PLUG AND PLAY

 

Tohle je místo, kde to začíná být zajímavé…Vezměte kytaru a zapojte jej do iLoud, připojte vaše mobilní zařízení, spusťte vaší oblíbenou mobilní aplikaci, jako AmpliTube nebo VocaLive a začněte jammovat nebo nahrávat. iLoud, který je vybaven vestavěnými  iRig obvody pro přímé připojení kytary nebo dynamických mikrofonů, vám umožní v reálném čase zpracovat zvuk vašich oblíbených mobilních aplikací.

 

ULTRA PŘENOSITELNÉ

 

iLoud nabízí nejenom zvukové vlastnosti typické pro high-end systémy, ale i ultra malé rozměry, díky kterým ho lze snadno přenášet třeba v tašce s notebookem nebo v batohu. Má celkové rozměry iPadu a je pouze 6 cm hluboký s nakloněným tvarem pro optimální poslech při postavení na ploše. Díky dlouhé výdrži své baterie je iLoud ideální reproduktor pro mobilní hudebníky, ať už skládají, nahrávají anebo prostě chtějí kvalitně poslouchat hudbu kdykoliv a kdekoliv.

  

UŽIJTE SI BEZDRÁTOVOU ČISTOTU

 

iLoud není pouze perfektním monitorem - můžete s ním i jednoduše streamovat audio přes Bluetooth. To z něho dělá dokonalý a lehce přenosný bezdrátový systém pro audio reprodukci. Díky vysokému výkonu, perfektnímu hi-fi podání a možnosti bezdrátové komunikace nabízí vynikající zážitek z poslechu doma, s přáteli a na cestách.

 

 

 

Proč zní iLoud lépe než ostatní přenosné reproduktory?

 

 

FILOZOFIE DESIGNU

 

iLoud byl navržen tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího zvukového výkonu v boxu dané velikosti a to bez kompromisu. Většina přenosných reproduktorů zní "ok", ale jejich zvuk je na míle daleko od toho, který byste očekávali od studiového monitoru a to jen proto, že jsou určené „pouze“ pro vyplněný daného prostoru hudbou. Existují modely, které znějí více basově, jiné zase více jiskřivě, ale je velmi vzácné najít přenosný stereo reproduktor, který zní tak akorát.

 

iLoud je vytvořen s cílem poskytnout hudebníkům přesnou poslechovou referenci při skládání či mixování svých projektů na cestách. Něco, co můžete vytáhnout z batohu, připojit, a ať už jste kdekoliv, můžete se spolehnout, že to, co právě posloucháte, je přesná reference toho, co děláte. Každý, kdo pracuje v hudební produkci ví, jak je to důležité.

 

Takže, co se stalo? V závěrečné fázi vývoje iLoudu vývojáři IK zjistili, že je prostě lepší než jakýkoliv jiný reproduktor srovnatelné velikosti na trhu, včetně těch, které jsou určené spíše komerčním uživatelům - nemuzikantům.

 

Stejně jako u všech přenosných reproduktorů s přímým, či bezdrátovým připojením, stačí iLoud pouze spárovat s mobilním zařízením, spustit iTunes® nebo Spotify® a poslouchat svůj vlastní playlist. Můžete si být jistí, že vás ten zvuk dostane. Proč? Protože když reprodukce zní tak jak má, potěší každého, kdo očekává věrný zvuk nahrávky, aniž by byla narušena přesnost a rovnováha, jakou zamýšlel autor skladby, či mixu.

 

VÝKON

 

Aby zněl iLoud čistě a transparentně, bylo zapotřebí zabezpečit potřebný výkon. iLoud je nejsilnější přenosný reproduktor této velikosti s plnými 40W skutečného výkonu. To se promítá do fantastického audio rozlišeni a přesnosti, protože reproduktory jsou řízeny výkonnými zesilovači, které je pohání bez známek přetížení, či skreslení - takže jednoduše NAHLAS. Budete ohromeni tím, jak hlasitý je iLoud při plném výkonu.

 

Hraní na kytaru oblíbeným zvukem z AmpliTube bude zážitkem jednoduše proto, že podání tonů replik kytarových zesilovačů je s iLoudem přesné a realistické.

 

BASY

 

iLoud nabízí výjimečné podání nízkých frekvencí - když jej zapnete poprvé, nebudete prostě věřit.

Frekvenční dosah nízkých frekvencí sahá až k hodnotě 50 Hz, což je velmi působivé pro přenosný reproduktor této velikosti a to díky dokonale vyladěnému, vysoce výkonnému bassreflexu, který se nachází na zadní straně přístroje.

 

Některé přenosné reproduktory mají pocitově hodně basů, ale obvykle jim chybí rovnoměrnost odezvy basového spektra. To znamená, že basa je slyšet, ale jen jako nekonkrétní tón či rezonance - něco, co může být vyhovující pro příležitostný či komerční poslech hudby - jako referenční a přesný poslech u muzikantů ale neobstojí.

 

Na rozdíl od většiny přenosných reproduktorů, kde je veškerá basová energie soustředěná ve velmi úzkém kmitočtovém rozsahu, je reakce iLoudu rovnoměrná v průběhu celého basového spektra již od 50 Hz.

Související videa:
Související produkty