Lewitt LCT240 Kondenzátorový mikrofon

Mikrofony Lewitt ze série LCT Authentica jsou novou generací všestranných kondenzátorových mikrofonů určených především pro použití ve studiovém prostředí.

Podrobný popis produktu
5 500 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Mikrofony Lewitt ze série LCT Authentica jsou novou generací všestranných kondenzátorových mikrofonů určených především pro použití ve studiovém prostředí.

LEWITT LCT 240 Kondenzátorový mikrofon 

Mikrofony Lewitt ze série LCT Authentica jsou novou generací všestranných kondenzátorových mikrofonů určených především pro použití ve studiovém prostředí. Kromě perfektního záznamu zvuku se mohou chlubit i inovativními technickými řešeními. Tyto modely používají ti nejnáročnější profesionálové, kteří ví, jak podstatné jsou i ty nejmenší detaily, protože při vývoji a výrobě mikrofonů Lewitt se dbá opravdu na každou maličkost. Výsledkem jsou mikrofony, které splní i ty nejvyšší požadavky.

Pokud jde o model LCT 240, tak to je kondenzátorový mikrofon s opravdu všestranným použitím – skvěle si poradí s mluveným slovem, vokály, pianem, kytarami, bicími, perkusemi, činely, dalšími strunnými nástroji, nástrojovými aparaturami, dechy i žestěmi. Určen je primárně do studiového prostředí, ale nenechá Vás na holičkách ani naživo.

Kromě všestrannosti je jeho silnou stránkou i snadnost použití a velmi precizní záznam zvuku, kterému jsou přizpůsobeny všechny technické parametry. Cílem je zde totiž čistý a přirozený tón, velmi nízká náchylnost ke zpětné vazbě, odstínění okolních zvuků a nulové zkreslení. Některé parametry lze přímo na mikrofonu nastavit, přičemž nastavení je vizualizováno podsvícením.

Tělo mikrofonu je celokovové, hlavici kryje kovová mřížka. Součástí je držák, protivětrný kryt a koženkové pouzdro.

Technické údaje
• Kondenzátorový mikrofon
• Průměr membrány: 17 mm
• Citlivost: 8 mV / -42 dBV
• S/N: 75 dB-A
• Dynamický rozsah: 130 dB-A
• Přepínatelný pad: 0 / 10 / 20 dB
• Max. SPL: 146 / 156 / 166 dB
• Bass-Cut filtr: 12 dB / oktáva @ 40 Hz nebo 6 dB / oktáva @ 300 Hz
• Napájení: 48 V (spotřeba 4,7 mA)

Typ Kondenzátorové
Směrová charakteristika Kardioidní
Mono/Stereo Mono
USB ne
Typ příslušenství Držáky, Obaly, Protivětrnné kryty, Redukce
Citlivost 8 mV / -42 dBV
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
Impedance 150Ohm