Carvin UX1000 MC UHF - bezdrátový systém s mikrofonem

8 500 Kč

Skladem V pátek 29. 01. 2021 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Carvin UX1000 MC - bezdrátový systém s dynamickým mikrofonem. UHF přenos. 960 kanálů.

Volný pohyb po stage bez omezení je jednou z předností bezdrátového systému Carvin UX1000. Je určen pro vokalisty, kytaristy i hráče na bosové kytary. Tento systém je lehký, nepadá a nepřekáží, snadno upevnitelný a zajištěný proti nepředvídatelnému vypadnutí kabelu.

UX1000-MC je nejlepší Carvin systém s 960 volitelnými kanály. Skvělý tón a prevence zpětných vazeb, indikace nízkého stavu baterií a zobrazení aktivních skupin kanálu jsou pouze stručným výčtem všech vlastností systému. Ten obsahuje hlavní základnu a mikrofon s přenosným vysílačem.

 

UX1000-MC LCD Front Panel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UX1000 přijímač je velmi univerzální v příjmu UHF signálu. Duální anténa a dva kompletně nezávislé RF přijímače na té samé frekvenci s automatickou logikou stálého skenování  a porovnávání síly signálu pro výběr toho co poskytuje vyšší  a lepší kvalitu výsledného zvuku a snižuje možnost interference a výpadku. Oba přijímače mají 960 kanálů, které jsou rozdělitelné do 4 skupin. Osvětlený LCD panel ukazuje pohled na zvolené nastavení i za snížené viditelnosti. Nevyvážené 1/4" a vyvážené XLR spojení umožní zapojení  zesilovače, mixáku nebo dalšího zařízení. Přijímač lze umístit do standardního 19" racku při použití UX-DR adaptéru.

 

Související produkty