Marshall MG 50 CFX - Kytarové kombo

8 100 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu
Marshall MG 50 CFX je opravdu skvělé tranzistorové kytarové kombo. Jak je u řady MG Carbon Fibre standartem, je precizně vyrobené a má skvělý zvuk. Kombo má velice slušný výkon 50W a opravdu bohatou výbavu, což z něj dělá znamenitý kousek pro pestrou škálu hudebních stylů. Kombo je vhodná pro hru ve zkušebně, pro nadšence i doma, a s výkonem 50W RMS se neztratí ani na menším pódiu.    

 

Výstupní výkon:
50W RMS

Reproduktor:
12"

Kanály:
4, (Clean, Crunch, OD1, OD2)

Digitální efekty:
Chorous, Phaser, Flanger, Vibe, Octave

Digitální Reverb:
Spring, Studio

Power Amp Damping Switch:
Ano

MP3/Line in jack:
Ano

Výstup na sluchátka:
Ano

Externí efektová smyčka:

Ano

Footswitch (nožní spínač):

Ano, dvojitý (součást balení)

MG Footcontroler:
Kompatibilní

Obsah balení:
MG 50 CFX kytarové kombo
Footswitch PEDL-90010
Napájecí šňůra
Uživatelský manuál

Rozměry:
518 x 494 x 278

Hmotnost:
16,6kg


Popis Marshall MG 50 CFX

Kytarové tranzistorové kombo Marshall MG 50 CFX je opravdu dobrá aparatura se skvělým zpracováním a moderním designem řady MG Carbon Fibre.

Kombo má výstupní výkon 50W RMS a 12" reproduktor. MG 50 CFX má čtyři nastavitelné kanály, které mají společný 3-pásmový equalizér.

To, co z něj dělá opravdu univerzální kombo, co se zvuku týče, jsou zabudované digitální efekty. Těch najdeme v tomto kombu pět. Konkrétně se jedná o chorous, phaser, flanger, vibe a octave. Další možností úpravy výsledného zvuku je digitální reverb, který má dvě možnosti nastavení (Spring a Studio). Digitální
reverb od firmy Marshall, který v této řadě používá, je skutečně na výjimečné úrovni.

Při cvičení a hraní potěší možnost připojit velice snadno MP3 nebo jiný hudební přehrávač a samozřejmostí je velice kvalitní sluchátkový výstup.

Díky své výbavě je MG 50 CFX skvělou volbou pro hraní ve zkušebně i doma. Jen počítejte s opravdu pořádným výkonem tohoto aparátu. Výstupní výkon 50W RMS umí předvést skutečně kvalitní a hlasitý zvuk, který lze uplatnit i na menším pódiu.  


Související produkty