IK MULTIMEDIA iRig STOMP I/O - kytarový převodník

8 750 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

IK Multimedia iRig Stomp I/O je ovladač pro mobilní telefony, který zdobí parametry jako zabudovaná zvuková karta nebo MIDI vstupy.

IK Multimedia iRig Stomp I/O je ovladač pro mobilní telefony, který zdobí parametry jako zabudovaná zvuková karta nebo MIDI vstupy, pomocí nichž ho lze využít také jako Midi kontrolér pro další vybavení. Samozřejmostí je kolébka pro tablet nebo mobil a možnost nabíjení.

Pro přepínání efektů je k dispozici čtveřice přepínačů a expression pedál. Stompbox je vybaven kombinovaným vstupem XLR/Jack značky Neutrik, kterému nechybí ani fantomové napájení. K efektu tak snadno připojíte i profesionální mikrofon.

Zabudovaná zvuková karta nabízí rozlišení až 96kHz/24-bit, přes USB port tak snadno můžete nahrávat přímo do počítače nebo chytrého zařízení. Ovladače gainu a hlasitosti, společně s VU metry, jsou lehce dostupné z předního panelu.

Velkou devízou tohoto zařízení je samozřejmě dodávaný hudební software, k jehož ovládání je tento kontrolér primárně určen. Různé verze programu Amplitude 4 nabízí nepřeberné množství kytarových efektů a simulací aparátů, Vocal Live pak ocení všichni zpěváci a ve sbírce softwaru pro Mac a PC najdete i simulace vintage compressorů nebo populární DAW Ableton Live 9 Lite.

Samozřejmostí je odolná konstrukce, velká kolébka pro bezpečné umístění tabletu nebo mobilního telefonu, port pro nabíjení mobilních zařízení, sluchátkový výstup nebo plug´n´play, takže iRig Stomp I/O stačí zapojit a můžete rovnou začít tvořit.

Parametry

  • Typ: USB
  • Vstupy: 1x Jack XLR/TRS, Midi In, 2x Footswitch
  • Výstupy: 2x Jack 6,3 mm TRS, 1x Midi out, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS
  • MIDI: Ano
  • Fantomové napájení: Ano
  • Software: iPhone/iPad: AmpliTube for iPad, AmpliTube for iPhone, AmpliTube Acoustic, VocaLive for iPad, Vocal Live for iPhone, Mic Room; PC/Mac: Amplitube 4 Deluxe, Black 76 Limiting Amplifier, White 2A Leveling Amplifier, Vintage Tube Compressor/Limiter Model 670,
  • Adaptér součástí: Ano
  • Obsah balení: iRig Stomp I/O, Lightning - Mini-Din kabel 60 cm, USB A - USB B kabel 2,5 m, adaptér