3313 Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Tone Pack(80/20 Earthwood, Phosphor Bronze, Aluminium Bronze)

596 Kč

Skladem V úterý 14. 07. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Ernie Ball Acoustic Medium Light 12-54 v balení třech nejpopulárnějších druhů slinky strun. V balení najdete Ernie Ball 80/20 Bronz Earthwood, Phosphor Bronze Earthwood a Aluminium Bronze Acoustic. 

 

 

3313 Ernie Ball Acoustic Medium Light Tone Pack 

V balení najdete nejpopulárnější druhy Medium Light strun pro akustiky. Earthwood 80/20 Bronz, Phosphor Bronze Earthwood a nejnovější Aluminium Bronze struny s jejich silným zvukem. Earthwood 8020 jsou zdaleka nejpopulárnější struny pro jejich tón a dlouhý sustain. Phosphor Bronz struny nabízí trochu mírnější tón při zachování jeho jasnosti. \jsou tak skvělou volbou pro vintage nástroje. Aluminium Bronze oplývá velkou odolností proti korozi a dává velmi výkonný výstup a velký zvuk. 

 

Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Tone Pack:

  • Earthwood 80/20 Bronze
  • Earthwood Phosphor Bronze
  • Aluminum Bronze

 

Earthwood 80/20 Bronze

Velmi populární akustické struny.Jsou vytvořeny z 80% mědi a 20% zinku , ovinuté kolem šestihranného pocínovaného ocelového jádra. Nabízí příjemný ostrý dynamický zvuk s příjemnými podtóny.

Earthwood Phosphor Bronze

Ernie Ball struny, které si vydobily velmi dobrou pověst. Fosfor bronzové vinutí zajišťuje hluboký bohatý bass a čisté, ostré středy. Tyto struny byly vytvořeny na základě názorů hudebníku z celého světa. Na každou sadu jsou použity ty nejkvalitnější dostupné materiály a jsou hermeticky uzavřeny jako ochrana proti vnějším vlivům. Vinutí Ernie Ball Slinky Acoustic strun vyrobeno z ekluzivního fosforbronzového materiálu - 92% mědi, 7.7% cínu, 0.3% fosforového drátu vinutého kolem pocínovaného šestihranného ocelového jádra. Tato koncertní kvalita strun nabízí hluboký a bohatý basový podtext s čistými a jasnými soprány. Struny mají lehce oranžovou až zlatou barvu.

Aluminum Bronze

Nová řada akustických strun je vyrobena ze směsi mědi a hliníku na šestihranném jádru z vysokopevnostní oceli. Díky této inovaci mají výraznější basy a brilantní výšky. Mají také větší projekci a jasnost než tradiční bronzové struny a poskytují lepší odolnost proti korozi.

Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Holiday Tone Pack ve zkratce:

  • 3-balení meduim light sad 6-strunných sad
  • 80/20 Bronze struny jsou jasné a dynamické
  • Phosphor Bronze dávají hezký měkký tón
  • Aluminum Bronze jsou odolné a velmi výkonné 

 

Výrobce strun Ernie Ball
Použití strun Elektrická kytara
Počet strun v balení 6 ks
Tvrdost horní struny .009 inch
Tvrdost dolní struny .042 inch
Materiál strun Poniklovaná ocel
Vinutí strun Válcové (round wound)
Série strun Slinky
Jádro Ocelové "HexCore" šestihranné
Kalibrace .009 .011 .016 .024w .032 .042
Struny vyrobeny v USA
Související videa: