3313 Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Tone Pack(80/20 Earthwood, Phosphor Bronze, Aluminium Bronze)

655 Kč

Skladem Ve čtvrtek 19. 10. 2017 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Ernie Ball Acoustic Medium Light 12-54 v balení třech nejpopulárnějších druhů slinky strun. V balení najdete Ernie Ball 80/20 Bronz Earthwood, Phosphor Bronze Earthwood a Aluminium Bronze Acoustic. 

 

 

3313 Ernie Ball Acoustic Medium Light Tone Pack 

V balení najdete nejpopulárnější druhy Medium Light strun pro akustiky. Earthwood 80/20 Bronz, Phosphor Bronze Earthwood a nejnovější Aluminium Bronze struny s jejich silným zvukem. Earthwood 8020 jsou zdaleka nejpopulárnější struny pro jejich tón a dlouhý sustain. Phosphor Bronz struny nabízí trochu mírnější tón při zachování jeho jasnosti. \jsou tak skvělou volbou pro vintage nástroje. Aluminium Bronze oplývá velkou odolností proti korozi a dává velmi výkonný výstup a velký zvuk. 

 

Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Tone Pack:

  • Earthwood 80/20 Bronze
  • Earthwood Phosphor Bronze
  • Aluminum Bronze

 

Earthwood 80/20 Bronze

Velmi populární akustické struny.Jsou vytvořeny z 80% mědi a 20% zinku , ovinuté kolem šestihranného pocínovaného ocelového jádra. Nabízí příjemný ostrý dynamický zvuk s příjemnými podtóny.

Earthwood Phosphor Bronze

Ernie Ball struny, které si vydobily velmi dobrou pověst. Fosfor bronzové vinutí zajišťuje hluboký bohatý bass a čisté, ostré středy. Tyto struny byly vytvořeny na základě názorů hudebníku z celého světa. Na každou sadu jsou použity ty nejkvalitnější dostupné materiály a jsou hermeticky uzavřeny jako ochrana proti vnějším vlivům. Vinutí Ernie Ball Slinky Acoustic strun vyrobeno z ekluzivního fosforbronzového materiálu - 92% mědi, 7.7% cínu, 0.3% fosforového drátu vinutého kolem pocínovaného šestihranného ocelového jádra. Tato koncertní kvalita strun nabízí hluboký a bohatý basový podtext s čistými a jasnými soprány. Struny mají lehce oranžovou až zlatou barvu.

Aluminum Bronze

Nová řada akustických strun je vyrobena ze směsi mědi a hliníku na šestihranném jádru z vysokopevnostní oceli. Díky této inovaci mají výraznější basy a brilantní výšky. Mají také větší projekci a jasnost než tradiční bronzové struny a poskytují lepší odolnost proti korozi.

Ernie Ball Medium Light Acoustic Guitar Holiday Tone Pack ve zkratce:

  • 3-balení meduim light sad 6-strunných sad
  • 80/20 Bronze struny jsou jasné a dynamické
  • Phosphor Bronze dávají hezký měkký tón
  • Aluminum Bronze jsou odolné a velmi výkonné 

 

Výrobce Ernie Ball
Série Slinky
Tvrdost horní struny .009 inch
Tvrdost dolní struny .042 inch
Počet strun 6 ks
Vinutí Válcové (round wound)
Jádro Ocelové "HexCore" šestihranné
Použití strun Elektrická kytara
Materiál Poniklovaná ocel
Kalibrace .009 .011 .016 .024w .032 .042
Vyrobeno USA
Související videa: