Boveda BVMSK49-LG Starter Kit pro kytary, kontrabas , violoncello , banjo - zvlhčovací sada pro stálou 49% vlhkost - 1ks

794 Kč

Skladem V úterý 25. 06. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Sada Boveda udržující stálou hodnotu vlhkosti ideální pro kytary. 3 ks zvlhčovačů a 2 ks látkových pouzder.

Zvlhčovací proces pod plnou kontrolou


Prodlužte životnost svých cenných kytar a zvláště citlivých akustických nástrojů pomocí sady pro obousměrnou regulaci vlhkosti od společnosti Boveda. Kolísající úroveň vlhkosti nedělá žádnému dřevu úplně dobře a zvláště ne akustickému. Mohou se objevit deformace, seschnutí nebo i prasknutí nástroje. Nejen, že to zničí vzhled vašeho nástroje; v průběhu času to může zničit jeho tón nebo v konečném důsledku jej učinit nehratelným. Boveda nabízí plnou regulaci a udržuje vlhkost na přesné procentuální úrovni vlhkosti nejlépe vyhovující dřevěným nástrojům. Nelze to srovná s žádným zvlhčovačem co jste dosud poznali.

Unikátní produkt společnosti Boveda používá speciálně vytvořený roztok čisté vody a přírodního solí zapouzdřený v membráně propustné pro vodní páry tak, aby udržoval konstantní úroveň relativní vlhkosti mezi 40% - 50% pokud je umístěn vedle vašeho nástroje, čímž předchází ničivým výkyvům vlhkosti. Můžete si tedy být jisti, že je váš nástroj udržován v ideálním prostředí. Tato velká startovací sada obsahuje čtyři 70-gramové balíčky o relativní vlhkosti 49% a dvě látková pouzdra, ideální pro akustické kytary, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet a další.

Velká obousměrná sada pro regulaci vlhkosti Boveda

Vlastnosti:

  • Udržuje relativní vlhkost 40% –50%, pokud je přístroj umístěn v uzavřeném pouzdře
  • Zabraňuje deformaci, zmenšení a popraskání, aby se zachoval vzhled a tón vašeho nástroje
  • Velká sada je ideální pro akustickou kytaru, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet, banjo a další
  • 2+ rok trvanlivosti v originálním balení
  • Jakmile balení ztuhne, jednoduše jej vyměňte za doplňovací balení Boveda (prodává se samostatně).
Související videa: