Boveda BVMFK-SM dvoucestná Humidity Control sada - malá zvlhčovací sada pro stálou 49% vlhkost

590 Kč

Skladem Ve středu 17. 04. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Sada udržující stálou hodnotu vlhkosti ideální pro kytary. 2 ks 49% zvlhčovačů(70g) a 1 ks látkového pouzdra. 

Zvlhčovací proces pod plnou kontrolou


Prodlužte životnost svých cenných kytar a zvlaště citlivých akustických nástrojů pomocí sady pro obousměrnou regulaci vlhkosti od společnosti Boveda. Kolísající úroveň vlhkosti nedělá žádnému dřevu úplně dobře a zvlaště ne akustickému. Mohou se objevit deformace, seschnutí nebo i prasknutí nástroje. Nejen, že to zničí vzhled vašeho nástroje; v průběhu času to může zničit jeho tón nebo v konečném důsledku jej učinit nehratelným. Boveda nabízí plnou regulaci a udržuje vlhkost na přesné procentuální urovni vlhkosti nejlépe vyhovující dřevěným nástrojům. Nelze to srovna s žádným zvlhočovačem co jste dosud poznali.

Unikátní produkt společnosti Boveda používá speciálně vytvořený roztok čisté vody a přírodního solí zapouzdřený v membráně propustné pro vodní páry tak, aby udržoval konstantní úroveň relativní vlhkosti mezi 40% - 50% pokud je umístěn vedle vašeho nástroje, čímž předchází ničivým výkyvům vlhkosti. Můžete si tedy být jisti, že je váš nástroj udržován v ideálním prostředí. Tato velká startovací sada obsahuje čtyři 70-gramové balíčky o relativní vlhkosti 49% a dvě látková pouzdra, ideální pro akustické kytary, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet a další.

Velká obousměrná sada pro regulaci vlhkosti Boveda

Vlastnosti:

  • Udržuje relativní vlhkost 40% –50%, pokud je přístroj umístěn v uzavřeném pouzdře jak uvolňováním tak i absorbcí vodní páry(vlhkosti)
  • Zabraňuje deformaci, zmenšení a popraskání, aby se zachoval vzhled a tón vašeho nástroje
  • Velká sada je ideální pro akustickou kytaru, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet a další
  • 2+ rok trvanlivosti v originálním balení
  • Jakmile balení ztuhne, jednoduše jej vyměňte za doplňovací balení Boveda (prodává se samostatně).
Související videa: