Boveda B49HA-40-OWC dvoucestná High Absorption Humidity Control náhradní sada 1ks 40g nasycený pro 49% vlhkost zvlhčovací sada s rychlou absopcí pro stálou 49% vlhkost

116 Kč

Skladem V pondělí 22. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Balení 1ks 40g zvlhčovače se solným gelem schopným absorbovat 3x více vlhkosti než bežný Boveda sáček. Udržuje stálou hodnotu vlhkostii při velkých výkyvech vlhkosti v okolním prostředí. Ideální pro kytary a další dřevěné nástroje. 

Zvlhčovací proces pod plnou kontrolou i při velkých změnách


Prodlužte životnost svých cenných kytar a zvlaště citlivých akustických nástrojů pomocí sady pro obousměrnou regulaci vlhkosti od společnosti Boveda. Kolísající úroveň vlhkosti nedělá žádnému dřevu úplně dobře a zvlaště ne akustickému. Mohou se objevit deformace, seschnutí nebo i prasknutí nástroje. Nejen, že to zničí vzhled vašeho nástroje; v průběhu času to může zničit jeho tón nebo v konečném důsledku jej učinit nehratelným. Boveda nabízí plnou regulaci a udržuje vlhkost na přesné procentuální urovni vlhkosti nejlépe vyhovující dřevěným nástrojům. Nelze to srovnat s žádným zvlhčovačem co jste dosud používali.

Unikátní produkt společnosti Boveda používá speciálně vytvořený roztok čisté vody a přírodního solí zapouzdřený v membráně propustné pro vodní páry tak, aby udržoval konstantní úroveň relativní vlhkosti mezi 40% - 50% pokud je umístěn vedle vašeho nástroje, čímž předchází ničivým výkyvům vlhkosti. Můžete si tedy být jisti, že je váš nástroj udržován v ideálním prostředí. Toto balení obsahuje 40-gramový balíček udržující relativní vlhkosti 49%, ideální pro akustické kytary, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet a další.

High Absorption saček obsahuje méně vody a více soli a je tak schopen velmi rychle a až 3x více obsorbovat nebo uvolňovat vlhkost. Sáček se 40g gelu je schopen expandovat až na 65g.

Vysokoabsorpční sáček pro regulaci vlhkosti Boveda

Vlastnosti:

  • Udržuje relativní vlhkost 40% –50%, pokud je přístroj umístěn v uzavřeném pouzdře i při velkých výkyvech vlhkosti
  • Zabraňuje deformaci, zmenšení a popraskání, aby se zachoval vzhled a tón vašeho nástroje
  • Je ideální pro akustickou kytaru, violoncello, kontrabas, fagot, basklarinet a další
  • 2+ rok trvanlivosti v originálním balení
  • Jakmile balení ztuhne, jednoduše jej vyměňte.
Související videa: