Voodoolab USA Dingbat MEDIUM s napáječem Pedal Power 3 - Pedalboard 22"x13.5"(56x35 cm) s Gig Bag

10 900 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Lehký hliníkový pedalboard Voodoolab USA v tašce z balistického nylonu s napájecím zdrojem Voodoolab USA Pedal Power 3.

 

Pedalboard vyrobený z amerického leteckého lehkého hliníkového plechu 6061-T6 Aluminum a vybavený skvělým napáječem Pedal Power 3. VoodooLab Dingbat MEDIUM pedalboard je řešením pro hráče, kteří potřebují vysoce kvalitní pedalboard pro své cesty. Je speciálně navržen pro přimontování populárních napáječů VoodooLab pomocí dodávaných kolejniček, které jsou součástí balení. Pedalboard je extrémně odolný díky použitému materiálu. Je dodáván v odolné vypolstrované tašce z balistického nylonu, která má dost místa pro pedály. 

 

Výborná konstrukce

To co je navrženo pro neustálou zátěž ji musí také vydržet. Pokud na pedalboardu neustále stojíte, pak oceníte pevnou a odolnou konstrukci. Tu zajišťuje letecký hliník a jeho skvělá stabilita. Patrová konstrukce je výborná pro uložení kabelů pod pedály a jejich urovnání a správu. V balení jsou kolejnice pro přidělání napaječe.

 

Vysoce kvalitní taška

Gigbag je vyroben z vysoce odolného balistického nylonu. Je výborně vypolstrován a vybaven odolnými YKK zipy. Polstrování chrání efekty před každým běžným nárazem a drží je na pedalboardu při přepravě. Taška je vybavena pevným uchem a také pásem pro nošení na rameni.

 

Napájecí zdroj Voodoolab Pedal Power 3

Pedal Power 3 je vybaven osmi /500mA / galvanicky izolovanými stejnosměrnými výstupy a eliminuje zemní brum a nežádoucí interakci mezi pedály. Každý výstup dodává 9V DC se dvěma s přepínačem napětí pro provoz 12V DC. 18V a 24V pedály lze napájet kombinací výstupů s volitelným kabelem Voodoolab Voltage Doubler.

 

Voodoo Lab Dingbat Medium Pedalboard:

  • Chytře navržená velikost pro umístění pedálů běžných rozměrů
  • Odolná taška
  • Pedalboard vyroben z odolného leteckého hliníku
  • Patrová konstrukce pro umístění kabelů mimo oblast nášlapu
  • Velikost 56x35cm
  • Kolejnice pro přidělání napáječe součástí balení