Voodoolab Dingbat TINY Pedalboard 14.5" x 6.5" (457mm x 197mm) Aluminum Pedalboard, 14.5" x 6.5" , s Pedal Power montážní brakety a Gig Bag

Ušetříte - 184 Kč 3 490 Kč

Skladem Ve čtvrtek 23. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Lehký hliníkový pedalboard v tašce z balistickeho nylonu s braketami pro montáž VoodooLab napaječe.

VoodooLab Dingbat TINY Pedalboard

Pedalboard vyrobený z amerického leteckého lehkého hliníkového plechu 6061-T6 Aluminum. VoodooLab Dingbat TINY pedalboard je řešením pro hráče, kteří nevyžadují až tak velký výběr efektových pedálů. Je speciálně navržen pro přimontování napáječe VoodooLab Pedal Power X4 pomocí dodávaných kolejniček, které jsou součástí balení. Pedalboard je extrémně odolný díky použitému materiálu. Je dodáván v odolné vypolstrované tašce z balistického nylonu, která má dost místa pro pedály. 

Výborná konstrukce

To co je navrženo pro neustálou zátěž ji musí také vydržet. Pokud na pedalboardu neustále stojíte, pak oceníte pevnou a odolnou konstrukci. Tu zajišťuje letecký hliník a jeho skvělá stabilita. Patrová konstrukce je výborná pro uložení kabelů pod pedály a jejich urovnání a správu. V balení jsou kolejnice pro přidělání napaječe.

Vysoce kvalitní taška

Gigbag je vyroben z vysoce odolného balistického nylonu. Je výborně vypolstrován a vybaven odolnými YKK zipy. Polstrování chrání efekty před každým běžným nárazem a drží je na pedalboardu při přepravě. Taška je vybavena pevným uchem a také pásem pro nošení na rameni.

Voodoo Lab Dingbat TINY Pedalboard:

  • Chytře navržená velikost pro umístění pedálů běžných rozměrů
  • Odolná taška s YKK zipy
  • Samolepící páska ze suchého zipu na přidělání efektů
  • Pedalboard vyroben z odolného leteckého hliníku
  • Velikost 457mm x 197mm
  • Kolejnice pro přidělání napáječe součástí balení