Kyser Care Kit - String, Instrument a Fretboard Cleaner -KCPK1

598 Kč

Skladem V pátek 02. 12. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Univerzální sada čistících prostředků Kyser v jednom balení. Obsahuje vše co potřebujete na udržení nástroje v perfektní kondici jak ve vzhledu tak i ve zvuku. Sada obsahuje čistič strun KDS100, čistič nástroje KDS500 a čistič hmatníku Lem-Oil KDS800. Navíc sada obsahuje 3 Ultra Opper Fiber™ čistící utěrky.

 

Vše je vyrobeno v USA.

 

Obsah čističů: 4 oz

String Cleaner - čistič strun

 

Zářivé a čisté struny vždy zlepší zvuk nástroje. Uhlazený tón může znamenat velký rozdíl ve výsledné podobě Vaší hry ať už hrajete na mandolínu nebo slapujete na pětistrunnou basu. Kyser String Cleaning™ pronikne i do těch nejmenších záhybů strun a odstraní mastné zbytky, které kazí zvuk. Čistič zároveň zvláční struny pro snížení vrzání při hře rychlých rifů.

 

Kyser Instrument Polish - čistič nástroje

 

Kyser Instrument Polish nabízí vice než jen prosté naleštění nástroje. Odstraní take mastnotu a nečistoty, které se časem zažírají do dřevěné struktury nástroje. Čistý nástroj dává pocitově mnohem vice ze hry. Během let take udržuje hodnotu nástroje. Každý nástroj si zaslouží kvalitní péči.

 

Kyser Lem-Oil - čistič hmatníku

 

Kyser Lem-Oil™ může pro každého být to nejlepe chráněné tajemství odborníků na nástroje. Udržuje hmatník ve vynikající kondici, brání vysychání a prodlužuje životnost krku.  Příjemný povrch hmatníku je take skvělý pro rychlejší a jednodušší hru. Příště až budete měnit struny, nezapomňte ošetřit hmatník čističem Kyser Lem-Oil™.

 

Součástí balení jsou 3 utěrky ze speciálního materiaul co nepouští vlákna. Každá utěrka pro jiný druh čističe. 

Výrobce čističe Kyser
Určeno pro Kytary
Typ čističe Hmatník, Nástroj, Struny
Související videa:
Související produkty