iSP Technologies USA Decimator Pro Rack Stereo Studio Noise Reduction - 1ks

12 880 Kč

Skladem V pondělí 22. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Poslední generace vysokovýkonných systémů na eliminaci nežádoucích šumů a vzruchů kytarových a dalších zvukových signálů speciálně určený do studia od iSP Technologies.

Design Decimator nabízí nový přístup ke sledování obálky vstupního signálu nazvaný Time Vector Processing. Díky tomuto novému přístupu k ovládání expandéru bude systém Decimator okamžitě reagovat na krátké staccato tóny a současně bude poskytovat velmi pomalé ovládání dlouhých trvalých tónů bez zvlnění. To znamená, že systém redukce šumu Decimator je nejtransparentnější a nejvýkonnější dostupný systém redukce šumu. Decimator Pro Rack využívá jak dynamické filtrování, tak nízkoúrovňovou expanzi směrem dolů. Obvod časového vektorového zpracování řídí odezvu uvolnění jak sestupného expandéru, tak dynamického filtru.

Vstup Decimator Pro Rack je TRS ¼ palce vyvážený, aby se eliminoval jakýkoli šum v běžném režimu. Oba kanály lze použít na referenční úrovni –10 nebo +4dBU. Také jsme navrhli Decimator Pro Rack s použitím vysoce kvalitních studiových napěťově řízených zesilovačů pro dynamický filer i downward expander. To poskytuje dynamický rozsah šumu vyšší než 118 dB. To se promítá do nejtransparentnějšího systému redukce hluku, jaký jste kdy slyšeli.

Decimator Pro Rack se extrémně snadno používá; jednoduše vložte Decimator na konec vašeho signálového řetězce nebo vložte Decimator Pro Rack do efektové smyčky vašeho zesilovače, abyste odstranili šum přítomný na vstupu zesilovače a také šum v předzesilovači zesilovače. Decimator Pro Rack, zabalený v jednoprostorovém 19-palcovém racku, nabízí nejvyšší možný výkon v systému redukce hluku.

Vyzkoušejte Decimator ještě dnes a zažijte nejvyšší úroveň výkonu, která je v systému redukce hluku k dispozici. Decimator Pro Rack je k dispozici jak v Pro Rack G speciálně navrženém pro kytarové a nástrojové aplikace, tak v Pro Rack S pro studiové a živé zvukové aplikace.

 

 

 

 

 

 

Použití FX Elektrická kytara
Výrobce iSP Technologies
Typ FX Compresor, Filter
Napájení 9 V