ZVEX SUPER DUPER™

8 269 Kč

Skladem Ve středu 01. 04. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu
Pánové a dámy, rovnou přidáváme varování, tento pedál používejte opatrně a začněte pomalu.

Vodpal svuj zesik


Pánové a dámy, rovnou přidáváme varování, tento pedál používejte opatrně a začněte pomalu. Super Duper jsou dva Super Hard-on pedály v jednom malém boxu s dvěmi přepínači a LED indikátory.  Super Duper má Master Volume(regulátor hlasitosti) a tak ho můžete používat jako overdrive/distortion  s jakoukoli výstupní hlasitostí. OK, to je trochu konvenční, nicméně pokud to řádně osolíte s oběmi kanály, tak za váš sluch dále neručíme. Určitě si nestoupejte před repráky.
Kanál 1: konvenční Super Hard-on(SHO). Praskavý preamp s obrovskou prostorovostí a širokorozsahovým gainem. Nemá Master Volume, ale je kaskádovitě navázán na Kanál 2, který ho má..
Kanál 2 s Master Volume: stejný jako kanál 1, ale výstupní dělič napětí byl nahrazen Master Volume regulátorem. Pokud jsou oba kanály zapnuty nebo pouze kanál 2, pak je Master Volume aktivní.
Tento pedál jsou dva naprosto úžasné lineární vysoko-gainové, vysoko impedanční preampy. Maximální gain je 3600. Tento pedál Vám dá 4 hladiny hlasitosti v rozsahu od perfektní čisté až po pořádně overdrivovanou. True-bypass je samozřejmý.

Použití FX Elektrická kytara
Výrobce ZVEX
Typ FX Booster, Overdrive
True bypass ano
Související videa:
Související produkty