Wampler Faux Tape Echo

6 900 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Tyto zpožďovací pedály byly předvedeny svého času na jedné mistrovské kytarové session v Nashvillu a ukázalo se, že tento úžasně znějící zpožďovací pedál je vyhledávaný všemi a všude, od New Yorku přes Francii a Italii, a všude tam, kde si hudební scéna říká o protahované tóny.

Na základě pečlivého výběru a přísného testování umožnily čipy obvodů PT2399 Faux Analog Echo a Faux Tape Echo Brianovi kombinovat čistou hru sofistikovaně generovaného digitálního protažení se všemi čistě analogovými dry path tóny (přirozenými neovlivněnými) a fantastický těmito obvody analogově tvarovaný tón (v případě Faux Tape Echo's, “Faux Tape Reel”).

Pro vás to znamená, že dostanete pravý hybridní pedál s tím nejlepším z obou světů: neztratíte nic z čistoty zvuku díky digitálnímu čipu, ale bude zachován krásný teplý analogový zvuk, sloučený ze všech ostatních analogových částí, které se nejvíc podílejí na tvarování výsledného zvuku pedálu. Tato úprava vám umožní dojít od country slap-back k výborně znějícímu dlouhému protaženému tónu.

Proč jeden manuál pro oba pedály?

Protože Faux Analog Echo je základem pro Faux Tape Echo. Faux Tape Echo přejímá vynikající zvukovou bázi Faux Analog Echo, a k tomu přidává skvělý obvod Faux Tape Reel podle návrhu Briana, který může být nastaven k dynamickému (spíše než předem nastavenému) přidání pomalého kolísání signálu, jako u starých magnetofónů. Faux Tape Echo je dodáván ve větším boxu, který poskytuje prostor obvodům a spínač na jeho čele vám umožňuje úplně vypnout nastavitelný „Movement“. Tyto pedály jsou zvukoví „bratři ve zbrani“a vybrání toho správného je otázkou vašeho rozhodnutí, chcete-li ovladač „Movement“ najít na Faux Tape Echu, nebo preferujete-li menší box Faux Analog Echo.

Abyste dostali z našich nových pedálů maximum, musíte se dobře seznámit s jejich ovládáním. Mají společné ovladače Level, Repeats, Tone/Shade a Delay, poskytující vám výtečné možnosti při nastavení samotného zpožďování. Faux Tape Echo má navíc Faux Tape Reel, přepínač On/Of a ovladač Movement“, který řídí citlivost „Tape Reel“ efektu a navíc ovladače ostatních společných vlastností v čistě analogovém dry path a zajišťuje, že se neovlivněný signál jako čistý dostane k výstupu tak, jak do něj vstoupil. Jako u všech výrobků Wampler Pedals, Faux AnalogEcho/Faux Tape Echo mají vysoce kvalitní „true-bypass“ ovládání, které předá na výstup při bypasu kompletní signál. Experimentujte a užijte si to!

Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Echo
Související videa: