Vox V8 Distortion

4 500 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

V8 Distortion využívá nově vyvinutou technologii VOX Hi-Volt a poskytuje nejen teplý tón, jaký je očekávan od lampy, ale také důležitý cit a dynamiku.

  • Diskrétní obvody - výsledek neúprosné filozofie konstrukterů.
  • True bypass konstrukce zajišťuje bezchybný zvuk i když je efekt je vypnutý.
  • Odolná die-cast konstrukce, která zajistí maximální výdrž.
  • Nově vyvinutá Hi-Volt technologie dovoluje lampě pracovat při 200V, a to i při napájení z baterií.
  • Gain umožňuje nastavit charakter zvuku.
  • Pozvolné nahřívání lampy zajišťuje její dlouhou životnost.
  • Kontrolovatelné high-gain zkreslení, které zachovává přirozený charakter kytarového zvuku.
  • Mid Shift spínač přidá extra presence.

Hi-gain zkreslení s ohromující tónem Jak naznačuje už sám název „V-type 8-cylinder“ nabízí celou škálu skvělých hi-gainových zkreslení. Vedle těžce zkreslených zvuků, určených pro mohutné riffy a sóla, můžete s ním tvořit i další výrazné tóny k všestrannému využití. Ve výbavě je samostatný přepínač pro nastavení středových frekvencí.

Nově vyvinutá Hi-Volt technologie u kompaktních efektů překonává všechny očekávání Technologie Hi-Volt umožňuje lampě pracovat při 200V, a to i když je napájena z baterií. Díky tomu je nyní možno i u kompaktních efektů dosáhnout zvuku, který předčí vaše očekávání.

Co znamená Hi-Volt? VOX přichází se zcela novou technologií lampových obvodů. Tato nová technologie se nazývá jako “Hi-Volt”, a umožňuje lampě typu 12AX7 pracovat při vysokém napětí - a to jednak při napájení z elektrické sítě, nebo i při použití šesti AA baterií.

Diskrétní obvod lampy pracuje na 20V, což je stále považováno vysoké napětí oproti jiným efektům. Výsledkem je přirozený a dynamický zvuk, který je srovnatelný se zvukem lampového zesilovače. A i když jsou elektronky obvykle hodně velké, podařilo se našim inženýrům zmenšit design krabiček tak, že efektový pedál je malý a nezabere moc místa ve vašem pedálovém setu.

Nastavení Gain, které umožní měnit charakter vašeho zvuku Tranzistorový obvod zesilovače byl rovněž důkladně přepracován. Nově tak otočením tlačítka Gain změníte nejen amplitudu, ale i celkový charakter zvuku. Každá z pozic nastavení tohoto tlačítka tak může znamenat znatelně jiný zvuk.

Napájecí obvod, který zvyšuje životnost lampy Protože lampou prochází vysoké napětí, pokud je modul zapnutý, byl přidán nový obvod zajišťující její postupné nahřívání, čímž se jednak prodlužuje životnost lampy a současně se tak předchází různým problémům při napájení z elektrické sítě.

Související videa:
Související produkty