Voodoolab USA Pedal Power 3 PLUS - napájecí zdroj

6 980 Kč

Skladem V úterý 16. 07. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Vylepšený napájecí zdroj Voodoolab USA Pedal Power 3 Plus.

Pedal Power 3 je první lehký vysoko napěťový mezinárodní zdroj, který poskytuje výkon při nulovém šumu. Inovativní desing hybridního stejnosměrného transformátoru integruje profesionální komponenty, lineární regulaci a počítačem optimalizované filtrování pro dokonalou kvalitu, kterou ocení i zkušený audiofil.  Od standardních pedálů napájených bateriemi, až po moderní vysoce proudové efekty DSP kombinuje Pedal Power 3 PLUS to nejlepší z testovaného analogového inženýrství s nejmodernější technologií a vytváří nejčistší a nejspolehlivější výkon v oblasti napájecích zdrojů.

Kompletně izolované výstupy

Pedal Power 3 PLUS je vybaven dvanácti galvanicky izolovanými stejnosměrnými výstupy a eliminuje zemní brum a nežádoucí interakci mezi pedály. Každý výstup dodává 9V DC se dvěma s přepínačem napětí pro provoz 12V DC. 18V a 24V pedály lze napájet kombinací výstupů s volitelným kabelem Voodoolab Voltage Doubler.

Ideálně silný výstup

Každý výstup Pedal Power 3 PLUS poskytuje až 500 mA proudu pro napájení moderních efektů DSP. Audiofilní specifikace také zajišťují zachování hudebního charakteru nejcitlivějších vintage efektů. Toto široké spektrum flexibility s každým výstupem řadí zdroj mezi TOP kvalitu.

Možnost rozšíření kapacity výstupů

Pedal Power 3 PLUS je vybaven dvěma rozšiřujícími porty X-LINK pro přidání až 16 izolovaných výstupů. Jednoduše připojte Pedal Power X4 nebo X8 k X-LINK a rozšiřte kapacitu svého zdroje dle potřeby vašeho pedalboardu.

První mezinárodní zdroj 

Nízko profilový, ultralehký design Pedal Power 3 PLUS se snadno připevní na jakýkoli pedál a přidává téměř nezjistitelné množství hmotnosti. Pedal Power 3 PLUS pracuje na jakémkoli vstupním napětí 100V-240VAC. Nejsou potřeba žádné měniče napětí. Prostě vyražte na cestu. Rock ON !