TC ELECTRONIC Spark Mini Booster

2 190 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu


Inovátorský přístup TC Electronic a vlastní zkušenost s aktivním hraním se jednoznačně odráží i na koncepci Spark Mini Boosteru. Tento miniaturní pedál vyniká především kvalitou zpracování zvuku, jednoduchostí ovládání a neotřelým, přesto elegantním designem.

Inovátorský přístup TC Electronic a vlastní zkušenost s aktivním hraním se jednoznačně odráží i na koncepci Spark Mini Boosteru. Tento miniaturní pedál vyniká především kvalitou zpracování zvuku, jednoduchostí ovládání a neotřelým, přesto elegantním designem. Veškeré nadbytečné a potenciálně rušivé funkce a potenciometry byly odstraněny, díky čemuž je používání Spark Mini Boosteru neuvěřitelně intuitivní. Veškeré operace tak lze provést pomocí jednoho přepínače a jednoho ovladače Level. Ten zajišťuje zesílení vstupního signálu až o 20 dB, a to aniž by došlo k jakékoliv nežádoucí distorzi.

Velmi užitečná je funkce PrimeTime, která inteligentně řídí chování zabudovaného přepínače. Při krátkém sešlápnutí dochází ke standardní aktivaci, případně deaktivaci obvodu. Pokud jej ale podržíte, přejde do módu „momentary". Ten zapíná efekt jen na tak dlouho, dokud zůstane přepínač ve své dolní poloze. Toto řešení je ideální např. na zvýraznění krátkých sól a běhů. Pokud zrovna pedál nevyužíváte, jistě uvítáte i fakt, že je Spark Mini Booster vybaven obvodem True Bypass. Ten zajišťuje nulový vliv obvodu na kvalitu průchozího signálu.

Související videa:
Související produkty