Strymon Deco Tape Saturator and Doubletracker

9 350 Kč

Skladem na prodejně Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Deco přináší moderním kytaristům možnost procesovat svůj zvuk podobně jako v dobách, kdy se natáčelo do pásu a kreativní zvukoví inženýři přicházeli s neotřelými páskovými efekty

Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Deco přináší moderním kytaristům možnost procesovat svůj zvuk podobně jako v dobách, kdy se natáčelo do pásu a kreativní zvukoví inženýři přicházeli s neotřelými páskovými efekty. Pokud vás láká příjemně vřelý a zakulacený zvuk s přirozenou saturací, zde jste na správné adrese.

Deco vlastně nabízí dva efekty v jednom. Na levé straně najdeme Tape Saturator, který zvuku zajistí vše od jemného nasycení až po typické páskové zkreslení s kompresí. Jde tak vlastně o velmi transparentní overdrive.

Pravá strana je určena páskovým efektům. Pomocí ovladače Lag Time nastavujete rychlost páskového zpoždění a vytváříte echo, rychlé zpoždění slapback, chorus a Tape Flange. Ovladač Wobble slouží k přidání variací a vnáší do signálu jistou nevyzpytatelnost, která byla pro páskové magnetofony typická. Zvuk lze dále upravovat pomocí přepínače Type, který nabízí různé typy vzájemného fázování virtuálních pásků.

Samozřejmostí je skvělý zvuk s SHARC digitálním procesingem, kvalita 24-bit/96 kHz a výjimečná variabilita.

Parametry

  • Typ: Tape Saturator
  • Ovládání: Saturation, Blend, Lag Time, Volume, Wobble, Type
  • True Bypass: Ano
  • Vstupy: 1x Mono, Expression
  • Výstupy: 2x Stereo
  • Napájení: Adaptér
  • Adaptér součástí: Ano
Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Echo, Flanger, Chorus, Overdrive
True bypass ano
Napájení 9 V
Analog/Digital Digitální
Vstupy 1 x 1/4"
Výstupy 2 x 1/4"
Vyrobeno USA
Související videa: