Pigtronix Tremvelope

7 252 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Tremvelope je analogové tremolo , které Vás donutí přehodnotit pohled na  tento typ efektu  . Efekt přináší unikatní možnost , kdy  hloubka a rychlost tremola je závislá na dynamice Vaší  hry !!

Pigtronix Tremvelope

Tremvelope je univerzální vysoce přesné optické tremolo se stereo výstupem. Zvukově široký výstup Tremvelope je modulován rychlostí pomocí SPEED ovladače, hloubkou, DEPTH, a ovladačem vlny, WAVEFORM. Při zapnuté ENVELOPE, obálce, je tremolo efekt ovlivněn tím co hrajete. SPEED a DEPTH jsou přiřazeny na zesílení nebo snížení odezvy na sílu signálu přicházejícího z nástroje. Tyto změny začínají tam, kde jsou právě nastaveny polohy ovladačů a nezávisle se pohybují vyvolaným směrem.

 

ACCELERATION přepínač nastavuje čas odezvy tremola na hru. SENSITIVITY nabízí kontrolu nad nárůstem, který přichází z celkového nastavení tremola.

 

Je možné připojit další pedály pro rychlost např. i Volume/Pan pedál pro externí ovládání rychlosti. Tremvelope má také TRIGGFER vstup pro zpožděný běh v efektové smyčce, ale stále při možnosti aby čistý signál ovládal celou "obálku" napřímo.

 

 

Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Tremolo
Související videa:
Související produkty