Maxon RTC600 Real Tube Compressor Pedal

9 980 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Maxon RTC600 studiový kompresor s pravou vakuovou lampou.

Maxon RTC600 Real Tube Compressor

RTC600 má parametry nejlepších studiových kompresorů s velikostí klasického pedálu. Je vybaven patentovanou technologií DBX, kterou můžete najít například i u populárního pedálu CP9Pro+. Obvod dodává příjemnou, trasparentní a hladkou kompresi s velmi nízkou hladinou šumu i při maximálním výkonu. Vaše kytara pak zní jako Vaše kytara pouze s kompresí pro uspořádání dynamiky.

 

RTC600 duální-triodová lampa je umístěna na před-kompresoru dodávající klasickou elektronkovou teplotu signálu bez zvýšení hladiny šumu. S+30dB čistým Gainem se RTC600 může použít i jako čistý booster nebo jako tlumic pro vyčištění zkresleného zesilovače.

 

Regulátory Addition of Attack-Přídavek náběhu a Release-Vypuštění na obvodu dovolují větší variabilitu kompresních efektů včetně "Brick Wall" omezovače a "Soft Knee" komprese.

 

RTC600 má interní kick, který napumpuje do obvodu vstupní napětí až 25V a nabídne tak efekt velkého prostoru a celofrekvenční zpětné vazby.

 

RTC600 je použitelné s jakýmkoli nástrojem na mnoho různých způsobů. Může být před zesilovačem, v efektové smyčce nebo třeba na jako procesor pro nahrávání. Je vybaven mechanickým TRUE BYPASS 3PDT přepínačem. Napájen 9 VDC. 

 

 

 

Použití FX Elektrická kytara
Výrobce Maxon
Typ FX Booster, Compresor
Napájení 9 V
Vyrobeno Japan