Maxon Nine Series - Super Tube ST9Pro+

5 892 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Výraznější, nabitější a větší zvuk. Tak lze popsat tuto skvělou reinkarnaci famózního Maxonu 808.

Maxon ST9Pro+ overdrive

Větší a výraznější. To je asi nejlepší popis efektu ST9Pro+ Super Tube.  Je to nejnovější reinkarnace legendárního Maxonu 808, kde ST9 má výraznější výstup, více gainu a více tónových možností. Je pro kytaristy, kteří požadují více než standard.

 

Základní obvod je založen na legendární 808 architektuře a k ST9 se přidává MID ENHANCE ovladač pro lepší ovládání středového boostu. Dalo by se to popsat jako funkce PRESENCE na zesilovači, kdy navyšujeme vnímání hlasitosti a gainu. 

Pokud se divíte zda 808 ještě potřebuje  více PRESENCE, pak je potřeba se podívat ještě na funkce LOW BOOST u ST9. Tento ovladač dokáže naprosto změnit charakter pedálu přidáním hutných hloubek a zvýrazněním  nasycení díky LP filtru a alternováním spínajících diod.

 

ST9 také nabízí 9- a 18-voltový provoz díky interní napájecí pumpě. Při 9-voltovém provozu dostanete klasický charakter pedálu 808 a při 18-voltovém dostane pedál zvýšenou prostorovost, zlepšenou dynamiku a větší šťavnatější tón do overdrivu.

Od bluesového overdrivu pro pedál, který změní čistý kanál zesilovače v brutální zkreslený stroj a zkreslený kanál v horu hromů.

 

Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Overdrive
Související videa:
Související produkty