LeeHooker '66 Trip Germanium Fuzz - kytarový efekt

Ušetříte - 630 Kč 3 570 Kč

Skladem na prodejně Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Germanium fuzz postavený na klasickém zapojení z roku 1966, které bylo známé pod názvem Distortion-Booster. Později se ujal název Fuzz. Vyrobeno v České Republice.

Germanium fuzz postavený na klasickém zapojení z roku 1966, které bylo známé pod názvem Distortion-Booster. Později se ujal název Fuzz.

V zapojení jsou použity germaniové tranzistory, které se v těchto letech běžně vyráběly. '66 Trip je modifikován pro použití s dnešními snímači a s možností regulace Bias a Volume.

Funkce Bias má dvě možnosti použití: V levé krajní poloze je zvuk více komprimovaný a otáčením do pravé polohy je více otevřený. Bias má také vliv na zvuk při snížení napětí baterie a umožní Vám korigovat výsledný zvuk v rozumných mezích jako při použití baterie s plným napětím. Zvuk je možno také podstatně ovlivnit pomocí Volume na kytaře. Stejně jako klasický fuzz, i '66 Trip musí být vždy zapojený v pedalboardu na prvním místě.

Baterie – U fuzz pedálů se všeobecně nedoporučuje použití alkalinové baterie, ale klasické. Zvuk se také lehce může lišit při napájení adaptérem / baterie (s baterií je podle kytaristů zvuk pocitově lepší). Při našich testech jsme zaznamenali jen minimální rozdíl ve zvuku. Naše doporučení: Do studia použijte baterie a na koncerty napáječ.

Pedály LeeHooker jsou ručně vyráběny jako Custom shop boutique efekty. Všechny modely jsou ryze české výroby.

Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Fuzz
True bypass ano
Napájení 9 V
Analog/Digital Analogový
Vstupy 1 x 1/4"
Výstupy 1 x 1/4"