Eventide H9 Core Harmonizer - kytarový efekt

Eventide H9 Core Harmonizer: Kytarový podlahový multiefekt-harmonizér ze série Live, s množstvím funkcí a kompaktním tělem.

Podrobný popis produktu
11 900 Kč

3 - 5 dní Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Eventide H9 Core Harmonizer:

Kytarový podlahový multiefekt-harmonizér ze série Live, s množstvím funkcí a kompaktním tělem.

Eventide H9 Core Harmonizer:

Kytarové efekty H9 jsou v porovnání s ostatními modely Eventide nezvykle malé a na první pohled jednoduché, nicméně nenechte se zmást. Je o velmi všestranné stompboxy, které primárně slouží jako harmonizery, ale umí mnohem víc, a zároveň nabízí zvukovou kvalitu, kterou Eventide proslulo.

Základem H9 je velmi jednoduché uživatelské rozhraní, kdy jej ovládáte jediným velkým ovladačem a dvěma nožními spínači, pomocí kterých můžete přepínat presety, nastavit tap tempo nebo vypnout efekt. I tak si ale můžete s nastavením velmi vyhrát, protože i ty nejménší detaily lze upravit pomocí aplikace H9 Control, kterou lze používat na počítačích se systémy MS Windows nebo Apple Mac i na iOS zařízeních, se kterými se H9 propojí pomocí Bluetooth.

Výhodou je, že H9 nabízí MIDI rozhraní, vstup pro expression pedál, díky čemuž můžete mít každý parametr zvuku přesně a snadno pod kontrolou.

Efekty H9 jsou k dispozici v několika verzích. Základní verze H9 Core obsahue efekty typu pitch-shifter a delay, které vychází z algoritmů legendárních H910 a H949. V základě je obsažen jeden algoritmus, jeden další si můžete zadarmo stáhnout. Prostřednictvím H9 Control aplikace můžete pracovat až s 43 dalšími efekty.

Parametry

  • Typ efektu: Harmonizer
  • Ovládání: Knob
  • True Bypass: Ano
  • Vstupy: 2x Mono, 1x Expression, 1x MIDI
  • Výstupy: 2x Mono, 1x MIDI, USB (A)
  • Adaptér součástí: Ano
  • Napájení: 9V Adaptér
Související videa: