Digitech Trio Plus Band Creator + Looper

6 590 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Krabička Trio+ od firmy Digitech je speciální efekt, který automaticky generuje basové a bicí party ke skladbám, které hrajete

Digitech Trio Plus Band Creator

 

Krabička Trio+ od firmy Digitech je speciální efekt, který automaticky generuje basové a bicí party ke skladbám, které hrajete. Funguje to tak, že zmáčknete tlačítko band, zahrajete vaší akordovou sekvenci, pedál se jí naučí a následně máte k dispozici celou kapelu! Na výběr máte dokonce mezi třemi druhy basových linek, od jednoduché až po komplexní.

 

Digitech tento pedál navíc rozšířil o funkci looperu, takže můžete naplno zapojit inspiraci a opravdu fungovat jako celá kapela v jednom! Nahrávejte neomezené overduby a nastavte si jejich hlasitost. Looper funguje jak s doprovodem, tak bez něj.

 

Na výběr máte z dvanácti žánrů - Blues, R&B, Rock, Alternative Rock, Metal, Pop, Electronic Pop, Hip-Hop, Country, Folk, Latin a Jazz, vybírat lze i mezi tří a čtyřčtvrťovým taktem. Na styl, který je pro vaši hru nejvhodnější vás navíc samy upozorní diody okolo ovladače.

 

Trio+ se zvládne naučit až pět doprovodů k různým částem písně, takže můžete pracovat například se schématem intro, verse, chorus, bridge, outro. Všechny doprovody lze vyvolávat přímo při hře nebo je naprogramovat pro konkrétní skladbu.

 

Přímo do pedálu si můžete spolu se smyčkami uložit 12 aranžmá. Pokud by vám to bylo málo, stačí rozšířit paměť pedálu o SD kartu

.

Rozhodně ho vyzkoušejte. Tento efekt vám zaručí spoustu zábavy!

Parametry

  • Typ: Rhytm Generator/Looper
  • Ovládání: Tempo, Genre, Style, Loop, Bass, Drums, Volume
  • True Bypass: Ano
  • Vstupy: 2x Mono, 1x Control
  • Výstupy: 3x Mono, 1x Headphones Jack 3,5 mm TRS, USB (A)
  • Napájení: 9V Baterie/Adaptér
  • Adaptér součástí: Ano

 

 

Použití FX Elektrická kytara
Typ FX Loop Recorder
True bypass ano
Napájení 9 V
Analog/Digital Digitální
Vstupy 3 x 1/4"
Výstupy 3 x 1/4"
Vyrobeno USA
Související videa: