Sterling by MusicMan SUB Silo3 Black elektrická kytara, černá elektrická kytara

8 920 Kč

Skladem V úterý 03. 11. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Univerzální elektrická kytara MusicMan Sterling SUB v černé barvě s perfektní konfiurací snímačů HSS(humbucker-single-single).

Sterling SUB SILO3 černá

MusicMan Sterling SUB SILO3 v černé barvě s černým pickguardem, javorovým krkem a javorovým hmatníkem je upgradovaný dostupný model elektrické kytary od jednoho z ceněných výrobců kytar.

SILO3 je universální a snadno hratelná kytara, velmi pohodlná na nošení a s parádním zvukem podpořených kvalitní elektronickou výbavou. Kytara zastane široké spektrum tónu s možností snadného přístupu k horním registrům menzury. Je předurčena stát se jedním z prvních nástrojů po kterém sáhnete.

Tělo 

Lipové tělo kytary je spojenos s krkem šestibodovým uchycením tak jak ho známe u MusicManu. Dvojité vybrání těla velmi usnadňuje hru. Je to téměř ideální tvar. Tělo je velmi pohodlné plné komfortu. Ostré hrany byly ze SILO3 odstraněny tak, aby hráče při hraní níc netlačilo a kytara mohla být používána i po velmi dlouhou dobu bez nepříjemných pocitů.

Krk

Asymetricky tvarovaný javorový krk je lehce zeštíhlený na sopránové straně a mírně silnější na basové pro nekompromisní rychlé pohyby po celé škále. Jeho šířka je dostatečně mocná pro široké tóny a tak akorát pro snadnou a rychlou hru. Pražce jsou typu Medium pro perfektní intomaci po celé délce menzury.

Elektronika

Už na první pohled na pickguard je vidět velké možnosti dané elektronikou. Dva single cívkové snímače jsou ještě doplněny jedním humbuckerem. Ten je navíc oproti singlům převinut pro získání rozsahu od čistého zvučného tónu po shredované zvuky. Vše je ovládáno petipolohovým pákovým přepínačem cívek snímačů a VOLUME/TONE ovládáním.

Hardware

Vintage style tremolo kobylka je jako u MusicManu opatřena plachou pro posazení dlaně při hřa s pákou tremola. Tvrzená ocelová selda jsou seřizovatelná jak výškově tak i intonačně.

 

Rychlá specifikace

  • Tělo z kvalitního lipového dřeva
  • 25,5" dlouhá škála javorového krku
  • Medium velikost pražců
  • Jemné sametové oštření povrchu krku
  • Humbucker-single-single konfigurace snímačů
  • 5 polohový přepínač cívek snímačů
  • Snadný přístup k seřizování rozpěrné tyče krku
  • 5 bodové uchycení krku

 

Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Silo
Série kytary SUB
Zakladní barva Černá
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Lípa
Hmatník Javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Nultý pražec 25,5"
Kondice Nová
Tremolo Sterling Modern Tremolo
Vyrobeno Indonesie
Kobylka Sterling Modern Tremolo Bridge Recessed
Krkový snímač Sterling Single coil
Střední snímač Sterling Single coil
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Počet snímačů 3 ks
Související produkty